Muzierkvereniging de Peelklank Anierloterij In de periode van 17 mei tot en met 13 juni komen jeugdleden van onze vereniging bij u aan de deur voor de verkoop van anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur en natuurbehoud in Limburg. Wij bevelen deze loten van harte aan: ook onze vereniging heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen uit dit fonds. Repetitie fanfare Met Pinksteren is er op maandag 31 mei om 10.30 uur een repetitie voor de fanfare. Kas leegruimen Er zijn een aantal data bekend waarop wij de medewerking vragen van onze leden voor het leegruimen van een tuinderkas. Het betreft de volgende dagen: woensdag 23 juni, woensdag 14 juli(onder voorbehoud) en zaterdag 15 september. Kijk thuis vast na welke dagen je kunt. Jeugdfanfare Vrijdag 21 mei is er géén repetitie. Rijden op vrijdag 28 mei: Nicole Romrae en Marleen Alders. Data die je moet onthouden: Zaterdag 29 mei: Uitstapje. We vertrekken om 15.15 uur vanaf het gemeenschapshuis. Om ongeveer 20.00 uur zullen we weer terug zijn in Ysselsteyn. Zaterdag 19 juni: Spelen in de kerk te Ysselsteyn 18.30-20.00 uur. Zondag 27 juniKermisconcert te Merselo. Vrijdag 16 juli: (waarschijnlijk) afsluitend concertje met JES samen in Ysselsteyn. T EF Zii-actief afd. Ysselsteyn Excursie Grote Kerk Op vrijdagmiddag 28 mei staat de excursie naar de Grote Kerk in Venray gepland. De excursie begint om 14.00 uur en duurt ongeveer 1 uur en 15 min. Na de excursie in de Grote Kerk is er voor de liefhebbers ook de mogelijkheid om de toren te beklimmen dit is ook onder begeleiding. Eenmaal boven aangekomen is er het prachtige uitzicht over Venray en bij helder weer kun je zelfs Ysselsteyn zien liggen. Wij vragen 1,~ vergoeding. Dit bedrag zal besteed worden aan de restauratie van de beelden van de kerk. Heb je zin om mee te gaan dan kun je jezelf tot 26 mei opgeven bij Marian Bartrav tel. 541264. Kienen Dinsdag 25 mei is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Wilma Claessens zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. f Gemengd Koor "Vivace" Donderdag 20 mei, Hemelvaartsdag, zingen we de Hoogmis! Kom allemaal Woensdag 26 mei, zingen de dames om 14.30 uur het Maria-lof in Tienray voor Zonnebloem afd. "dc Peelbloem". Na het lof is er koffie en vlaai in zaal "Brugeind"in Meerlo. Willen degenen die zich opgegeven hebben het vervoer onderling regelen. Donderdag 27 mei is, i.v.m. het hoogfeest van Pinksteren de repetitie in de kerk. Zonnebloem afd. "De Peelbloem" Woensdag 26 mei brengen gasten en vrijwilligers een bezoek aan Tienray. Om 14.30 uur is er een Maria-lof waarin pastoor Jenniskens zal voorgaan en wat opgeluisterd wordt door de dames van "Vivace". Na het lof brengen we nog een bezoekje aan dc Maria-grot. Hierna gaan we samen naar "Brugeind" in Meerlo voor koffie en vlaai. De gasten worden door de vrijwilligers opgehaald. Hallo Damesevmclub half 7 Dinsdag 25 mei gaan we fietsen om half 7. Dus er is geen gym. Groetjes damesgymclub half 7. Mnsoijf.q m m

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5