Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 21 21 mei 2004 O Van Lovinckplein 8: Joh 17, 20-26: Dat ze allen één mogen zijn. Zoais U, Vader, in Mij bent en Ik in U, zo moeten zij in Ons zijn, zodat de wereld kan geloven dat U Mij hebt gezonden. Ik heb hen laten delen in heerlijkheid waarin U Mij hebt laten delen, opdat ze één mogen zijn zoals Wij één zijn: Ik in hen zoals U in Mij. Alfa en omega, eerste en laatste, begin en eind van alles. Jezus het verre, toch nabije licht. Zullen wij, - jij en ik - ooit uit eigen kracht één kunnen worden? Moeten wij, - jij en ik - niet uitzien naar het Licht, blinkend als de morgenster? Zal Hij, Jezus, de Heer, zijn gaven kunnen meedelen - aan jou en mij - opdat wij Zijn weg kunnen gaan? Opdat wij kunnen bouwen aan de komst van het Rijk, zijn Rijk van vrede en liefde? Ben ik in staat, mijn ogen te richten op Hem, zodat de hemel bereikbaar wordt niet alleen hierna, maar ook nu? Veraf? Toch om mij heen? Intenties van 22 t/m 28 mei 2004: za 22 mei 19.00 u (Kinderkoor). Jrd. Raymond van Asten, zo 23 mei 9.15 u (Ouderenkoor). Jrd. ouders Hellegers-Maas. di 25 mei 19.00 u Jrd. Rien Gommers. Misdienaars: za 19.00 u Bart O en Willem; zo 9.15 u Bart A en Jelle; di 19.00 u Anja en Niels. Pinksternoveen: In de negen dagen tussen Hemelvaart en Pinksteren wordt in onze kerken gewoonlijk de Pinksternoveen gehouden. Op negen dagen wordt er gebeden om de bijzondere bijstand van de H. Geest. We zouden dit jaar zijn bijstand kunnen vragen in het probleem van het priestergebrek. Week Nederl. Missionaris: Ook is er bijzondere aandacht voor Nederlandse Missionarissen. Hoewel hun getal kleiner wordt; zijn er veel die om pastorale redenen een ander nationaliteit aangenomen hebben (bijv. in Indonesië). Ook deze mensen moeten kunnen genieten van hun pensioen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1