Dorpsraad C.Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 19 april '04 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1Opening 2. Bespreking diverse praktische punten met Mw M.de Bresser gem Venray) o.a. onderhoud wegen, wegkanten, verlichting, verkeersveiligheid en boomonderhoud. 3. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 4. Verslag vergadering van 8 mrt '04, 5. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 6. Mededelingen vanuit de commissies 7. Werkgroep kermis. 8. Verslag dorpsradenoverleg. 9. Rondvraag 10. Sluiting. -Mutatie verenigingen: Op 15 maart j.l. is Jeroen Konings, Rouwkuilenweg 37 gekozen tot voorzitter van de peuterspeelzaal "De Calimero's". Dorpsraad Ysselsteyn Secr.:J v/d Pas AFDELING Ysselsteyn/Vredepecl CONTRIBUTIE. Op 6 april is de contributie voor het jaar 2004 12,00) van de bankrekening afgeschreven van diegenen die een auto- matische incasso-opdracht (304 van de 328 leden) NV/ getekend hebben. Willen diegenen die normaal hun contributie zelf per bank betalen de contributie binnenkort overmaken op rek. 1593.00.401 t.n.v. Ouderenvereniging Ysselsteyn. KIENEN. Op woensdag 21 april is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Het ouderenkoor zal zondag 18 april om 9.15 uur de H. Mis zingen. Inplaats van de vierde zondag deze keer de derde zondag van de maand. Willen de leden a.u.b. de blaadjes 84 en 86 en ook de "Sutter-Mis"' meebrengen. Samen-Zorgwerk. OUDERENFONDS. De Samen-doendag vrijwilligers werken samen met het Ouderen- fonds, dat hulp biedt aan ouderen en gehandicapten die individueel of in gezamenlijke bijeenkomsten eventueel Jhulpmiddelen nodig hebben voor bewegingstherapie of meubilair. ok wij in Ysselsteyn/Vrcdcpeel zijn twee keer geholpen voor projecten. Wij als CIP Samen-Zorgwerk ziilen u dit fonds aanbevelen. De vrijwilligers zullen in het weekend bij C 1000 en Bakkerij Van Gassel aanwezig zijn om kaarten en zegels te verkopen. Nu al onze dank daarvoor. Samen-Doendag. BILJARTEN ROEL AN ZI A-toernooi. Dinsdag 20 april zullen de wedstrijden tussen de groeps winnaars, t.w. winnaar groep A tegen winnaar groep B en winnaar groep C tegen winnaar groep D gespeeld worden. Aanvang: 13.30 uur. Meteen daarna zal de finale gespeeld worden tussen de beide winnaars, waarna prijsuitreiking Seizoen 2004-2005. We gaan ervan uil dat alle deelnemers aan de Smelehof-competitie en de Federatie competitie van het afgelopen jaar het komende seizoen ook weer meedoen. Indien dit niet het geval is, dan afmelden bij Wim Verschuuren (tel. 541516) voor vrijdag 14 mei. Nieuwe spelers, zowel voor de Smelehof-competitie ais voor de Federatie-competitie dienen zich ook voor die datum aan te melden. Spreuk van de week: Drie dingen zijn goed in kleine doses en slecht in grote: gist, zout en aarzeling". PAARDENSPORTVERENIGING Concours te Velden. Afdeling pony's. Dressuur Klasse B: Stefanie Baltissen met Moonlight de 5e prijs Bixie proef: Stefanie Baltissen met Moonlight de 5e plaats. Stefanie van harte gefeliciteerd!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3