Jg CRESCENDO Eindelijk is het zover we hebben een nieuwe regisseur Muziekvereniging de Peelklank OUD IJZER Zoals reeds eerder vermeld kunt u van maandag tot en met vrijdag tot 17.00 uur oud ijzer deponeren in de container op het terrein van aann.bedr. M.J. Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Wij hebben echter geconstateerd, dat er de laatste tijd ook regelmatig puin en restafval wordt achtergelaten bij de container. Wij doen dan ook een dringend beroep op iedereen om alléén oud ijzer in te leveren. Bedankt voor uw medewerking!! Zondagochtendconcert schouwburg 9 mei Het voor de fanfare geplande zondagochtendconcert in de schouwburg op 9 mei gaat niet door. Er wordt nog uitgekeken naar een andere datum. In plaats van de fanfare zal nu de drumband op 9 mei een zondagochtendconcert verzorgen in de schouwburg. Aanvangstijdstip is nog niet definitief bekend. Corveedienst Corveedienst voor de maand april: Joan Janssen, Ger Jenniskens, Toon Jenniskens en Twan Jenniskens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Peuterspeelzaal "de Calimero's" Onze voorzitter, Ivonne Claessens, heeft op de jaarvergadering van 15 maart afscheid genomen als voorzitter. Ze is 10 jaar lang een enthousiaste voorzitter geweest en heeft veel energie gestoken in onze peuterspeelzaal. We zijn haar daar heel dankbaar voor. Als nieuwe voorzitter is gekozen Jeroen Konings, Rouwkuilenweg 37. Wij wensen Jeroen veel succes! De Peeldancers Uitslag danstoernooi 28 maart "De Zelfkanthenuekes "Haps" wtiBtvcEus Sylvia Gielens 224 pnt. 10e van de 11 plaatsen Loes Poels 270 pnt. 6e van de 14 plaatsen Kimberly Xhofleer 271 pnt. 4® van de 10 plaatsen Dancing Stars 269 pnt. 6e van de 7 plaatsen Amber Dobbe 269 pnt. 5C van de 10 plaatsen Electric Stars 254 pnt. 6° van dc 7 plaatsen Marleen Alders 274 pnt. 5e van de 14 plaatsen Iedereen van harte gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Aanstaande zaterdag 3 april en zondag 4 april zijn de Nederlandse kampioenschappen in Odiliapeel. Mooie gelegenheid om een kijkje te komen nemen. jaarvergadering is gepland op 28 april om 20.00 uur bij Forest. In de week van 10 mei beginnen we met het nieuw dansseizoen. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. Informatie en opgave bij Marian Poels tel. 0478-541414. GEMENGD KOOR "VIVACE Donderdag 8 april is de repetitie voor alle partijen om 20.00 uur in de kerk. ToneellWSiia Beste tafelvrienden, gevonden. Tijd dus om te starten met het nieuwe stuk getiteld "Wie zal dat betaien". Een klucht geschreven door Carl Slotboom. Op woensdag 7 april a.s. willen we alle leden en alie mensen die vorig jaar aan het stuk hebben meegewerkt kennis laten maken met Josje Oudenhoven, de nieuwe regisseur. Tevens willen we op deze avond de rollen invullen en het produktieteam starten. We beginnen om 20:00 uur bij de Smelehof. Het bestuur. Peuterspeeti

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 5