{Ysselsteyn i fin AFDELING Yssclsteyit/Vredepeel \\v# X KIENEN. Woensdag 7 april is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Het ouderenkoor heeft komende maandag om 9.00 uur repetitie op het oksaal in de kerk. Dit in verband met de zang voor Tweede Paasdag en de plaatsing van het koor. SAMEN-ZORGWERK. Vragen om hulp of advies voor ouderen en mensen met functiebeperkingen, draai het nummer 542120 en uw telefoonnummer staat op onze melder. Wij zullen u zo spoedig mogelijk terugbellen en kunnen dan een afspraak maken voor een gesprek op een dinsdag- of donderdagmorgen. Vrijwilligers Samen-Zorgwerk Spreuk van de week: "De enige plaats waar succes voor werk komt, is het woordenboek WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt Nieuw telefoon no. 0900-8818. Mededeling Dorpsraad: Informatieavond Appartementencomplex DotpSTttCld J Na een langdurig voortraject zijn wij blij dat we op dinsdag 13 april de definitieve plannen voor dit nieuwe appartementencomplex kunnen presenteren. Om u een goed beeld te geven van het nieuwe appartementencomplex wordt de presentatie van de architect ondersteunt door een maquette, situatietekeningen en plattegronden. Wij hebben twee brochures gemaakt, een voor de koopwoningen en een voor de huurwoningen. Wij zorgen ervoor dat er op deze avond voldoende exemplaren aanwezig zijn, zodat u alle informatie nog eens rustig thuis kunt doorlezen. Tijdens de informatieavond staan wij ook stil bij de verkoop- en verhuurprocedure. Vooruitlopend op de informatieavond willen wij u alvast informeren over de toewijzingsprocedure van de huurappartementen. De toewijzingsprocedure wijkt af van de procedure zoals die normaal gesproken gehanteerd wordt. De toewijzingsprocedure is als volgt: inwoners uit Ysselsteyn hebben voorrang bewoners uit Ysselsteyn met een medische urgentie hebben voorrang op overige belangstellenden de woningen worden toegewezen op basis van woonduur die kandidaat met de langste woonduur krijgt de woning toegewezen). De informatieavond wordt gehouden op dinsdag 13 april in zalencentrum Roeianzia. -Om 20.00 uur staat de koffie voor u klaar. In verband met de grootte van de zaal en de catering willen wij graag weten hoeveel mensen de informatieavond gaan bezoeken. Meldt u daarom van tevoren even aan! Dit kan door het plegen van een telefoontje naar Wonen Venray. Op werkdagen zijn wij bereikbaar via telefoonnummer: (0478) 554600 Dorpsraad Ysselsteyn Wonen Venray Zii-actief afd. Ysselsteyn Jj Kienen 2 aiCTIEF Dinsdag 6 april is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. |ÜL».— Toos Arts zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. SNUFFELMARKT ZOND A G 2 MEI Krijgt u met dit mooie weer, ook al de lentekriebels? En bent u aan het opruimen Zaterdag 17 april komen wij de spullen bij u ophalen. Hebt u nu al spulletjes die u in de weg staan, en die u graag kwijt wilt: een telefoontje naar Mariet Marcellis 541547 en het wordt bij u opgehaald. Nu alvast hartelijk dank

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 3