Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 12 19 maart 2004 Van Lovinckplein 8: Lucas 15,1-3.11-32: Zijn vader zag hem al in de verte aankomen en hij werd door medelijden bewogen; hij snelde op hem toe, viel hem om de hals en kuste hem hartelijk. Maar de zoon zei tot hem: 'Vader, ik heb misdaan tegen de hemel en tegen u; ik ben niet meer waard uw zoon te heten'. Doch de vader gelastte zijn knechten: 'Haalt vlug het mooiste kleed en trekt het hem aan, steekt hem een ring aan zijn vinger en trekt hem sandalen aan. Haalt het gemeste kalf en slacht het; laten we eten en feestvieren, want deze zoon van mij was dood en is weer levend geworden, hij was verloren en is teruggevonden'. In deze tijd van, voorbereiding op het Paasfeest spreekt het evangelie ons in de parabel van de verloren zoon, over het grote hart van God en over zijn grootmoedige barmhartigheid. Het woord van Paulus, dat wij ons met God moeten laten verzoenen mag in deze tijd van boete niet aan ons voorbijgaan. Immers ook naar ons kijkt de Vader uit. Ook ons wil Hij door de woestijn van onze zonden brengen naar het beloofde land en het Paasfeest met de Heer. Intenties van 20 t/m 26 maart 2004: za 20 mrt 19.00 u (Kinderkoor) Jan Janssen en overl. fam. Janssen-van Gompel; Johan Vogels en overl. fam. Vogels-Jeurissen; Toon Lemmens en Wiel van den Heuvel en ouders Lemmens- Poels; Bertha en Wim Jagers en Jo en Wim Thoone. zo 21 mrt 9.15 u (Vivace) Bijzondere intentie; Sjang en Anna Classens (veij.); Adrianus en Gijs Broeders; jrd. Jan Dobbe. di 23 mrt 19.00 u Nella Spreeuwenberg-de Bruyni (KBO); Wiel Hubers; overl. ouders Hendriks-Bus; Lies Koonings-Veron. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Vera; zo 9.15 u Erwin en Stef; di 19.00 u Bart O en Kevin. Doopsel: Ilse Drabbels, Meerselsepeel 2. Vastenactie: In onze kerk is dit weekend een kleine tentoonstelling die ons informatie geeft over Guatemala, waar dit jaar de vastenactie voor klaar staat. Ook is er op 23 maart om 20.00 u een lezing in de Witte Hoeve door Frank Kroonenburg die enkele jaren in Guatemala gewerkt heeft. Hij is een broer van Paul Kroonenburg die bekend is vanwege zijn blinden-project in Nepal. Rome-reis: In de loop van de volgende week zal de incasso van de reissom plaats vinden. Voor de verzekering geldt dit als de inschrijvingsdatum. Er zijn nog steeds enkele plaatsen vrij!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1