Ysselsfeyns Redactie: Dorpsraad Jrg 42, nr. 11 12 maart 2004 Guatamala: -'af Van Lovinckplein 8: Lucas: 13,1-9: Zie, reeds driejaar kom ik aan die vijgenboom vruchten zoeken, en vind er geen. God, die ons met genade overlaadt, vraagt van ons dat wij woekeren met de talenten die I lij ons gaf. God verwacht van ons geen negatieve en neutrale behoudzucht, geen vage braafheid of algemeen christelijk fatsoen, maar vruchten van boetvaardigheid en bekering en van de Geest (liefde, vrede, vreugde...), vruchten die vorm krijgen in naastenliefde (delen met anderen), apostolaat en opbouw van het lichaam van Christus, zijn kerk. Natuurlijk, God is barmhartig en lankmoedig, ook met de lauwe christen. Nog een jaar zal Hij de vijgenboom sparen, en hem zelfs met bijzondere zorg omringen. Brengt de plaats die ik in de wijngaard besla, zijn nut op? Intenties van 13 t/m 19 maart: za 13mrt 19.00 u (Kinderwoorddienst gr. 4) (Volkszang) Jeu van de Ven en An van de Ven-Winnen; jrd. Grad Arts; Josephien Sanders-van Otterdijk; Petronella van Well-Thoonen en echtg.; jrd. Peter van Hoof en Anna van Hoof-Ewals; jrd. ouders Geurts-Peeters; jrd. Petran Fleurkens; jrd. Teng en Antoon Pouwels en overl. fam; Wim en Tjeu In 't Hulst. ~"0 14 mrt 9.15 u (Volkszang) jrd. Henricus van de Ven en Maria Verheyen en Thea en Drina van de Ven; Marlidi Bastiaansen. di 16 mrt 19.00 u Lena Smeets van Asten; intentie fam. Wilmsen; Piet Cox (v.Montf.str.); Jan en Milia Vergeldt-Smcets; fam. Vollenberg-Verheijen. Misdienaars: za 19.00 u Joris en Kevin; zo 9.15 u Bart A. en Niels; di 19.00 u Willem en Anja. Voor onze Rome-reis zijn er enkele plaatsen open gevallen. Als er nog liefhebbers zijn om mee te gaan, kunnen ze zich bij de pastoor melden. S lui ialafllHlafllllsfllfliE Een land in Midden-Amerika, dat enkele jaren geleden geteisterd werd door een enorme natuurramp. Daar leven vele Indianen, die zelfbewuster worden en naar hun oude rechten zoeken. In onze vastenactie willen wij hen helpen bij wederopbouw en het hervinden van die rechten! Kinderwoorddienst: Zaterdag is er een kinderwoorddienst voor de kinderen die dit jaar de le H. Communie ontvangen. \nXiKill'\l SnJ/.M\\é/.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 1