Beste jongens en meisjes, In mei beginnen de Peeldancers met het nieuwe dansseizoen. Graag zouden wij nog een aantal nieuwe leden erbij hebben. Ben je 5 jaar of ouder en houd je van dansen, dan kun je je nu al opgeven. Bedoeling is om in mei met de volgende groepen te starten Show minioren 5 t/m 8 jaar Show junioren modern 8 tot 12 jaar Garde junioren 8 tot 12 jaar Show jeugd modern 12 jaar en ouder Garde jeugd/hoofd klasse 12 jaar en ouder Heb je interesse, dan kun je komen kijken op maandag 15 maart om 19.15 uur De Electric Stars (Show jeugd modern) zullen dan voor jullie optreden in Dancing Pilot te Ysselsteyn. Voor meer informatie kun je terecht bij Marian Poels, Tel. 0478-541414. Ik ga ook tennissen bij TVY! fT Wil je sportief bezig zijn, dan heeft tennissen bij TV Ysselsteyn vele voordelen: - Beginnen met tennissen kan op elke leeftijd; ,4,, - Tennislessen voor beginners tot gevorderden - Gezellige toernooien en competities - Je treft een bloeiend verenigingsleven Voor meer informatie kun je terecht bij: Jan Ewals, Peter Janssenweg 24, 5813 BR Ysselsteyn. Tel: 0478-541781 Op 4 maart 2004 heeft Els Duyf haar diploma praktijkondersteuner behaald. Dit betekent voor de praktijk zat zij naast haar werk als assistente een ondersteunde functie gaat uitoefenen in het begeleiden van mensen met o.a. suikerziekte, chronische longziekte, hoge bloeddruk en hoogbejaarden. Hiermee hopen wij dat onze praktijk, ondanks de toenemende drukte, de kwaliteit van zorg kan blijven waarborgen. Namens de Wildenberg onze felicitaties aan Els.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 11