TOURCLUB SENIOREN Aanstaande vrltdaa 5 maart Jaarvergadering Vrijdag 5 maart om 20.00 uur is de jaarvergadering in ons clubgebouw. Alle seniorleden worden daarbij aanwezig verwacht. Naast de normale agendapunten zijn er een aantal onderwerpen, die zeker de moeite waarde zijn. Ter afsluiting is er een leuke film van ca. 15 minuten over de bouw van ons Vsselstey n club9ebouw en avond voor de bouwvrijwilligers. Tot vrijdag! Plet Lltlens Toernooi Dit toernooi, vernoemd naar ons erelid Piet Litjens, wordt gespeeld op zondag 4 april en dus niet zoals in het verleden met Pasen. Dit eerste buitentoemooi van het nieuwe seizoen wordt gespeeld als dubbels in poules en er zal weer gestreden worden om de bekende wisselbekers. Doordat op sterkte wordt ingedeeld kan iedereen spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners! Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per persoon. Alle senioren kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine, dus niet telefonisch!I De inschrijving sluit op zondag 28 maart. De organisatie van dit toernooi is in handen van Dirk en Marleen. nicuriw DE PEELDANCERS Uitslag danstoernooi 29 februari DSV Dazzling in Reusel T pmMW-FBS Amber Dobbe 269 pnt. 5e van de 10 Dancing Stars 271 pnt. 5e van de 8 v nmberley Xhofleer 265 pnt. T van de 10 Electric Stars 235 pnt. le van del Marleen Alders 279 pnt. 3e van de 16 Loes Poels 274 pnt. 5® van de 16 Iedereen van harte gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Bestuur Peeldancers. H.B.S. "ONS GENOEGEN" Uitslag 25m. competitie jeugd: Asp, 0-10 jr. Inge Tonnaer 94 p. Junioren Asp. 11-12 jr. Nick v.d.Ven 162 p. Compound Frank Tonnaer 218 p NK indoor Dit weekend wordt er gestreden om de Nat. Titels indoor persoonlijk. De wedstrijden beginnen zoals gewoonlijk weer om 10.00 uur. Zorg dat je de bondpas bij je hebt. NK jeugd Over twee weken wordt op zaterdag op onze banen geschoten om de Ned.titels indoor voor junioren en spiranten. Eric Tonnaer Bas Tonnaer 63 p. afgebr. 210 p. p.D.v. P.D.V. Ysselstevn P.D.V. Ysselsteyn houdt maandag 8 maart a.s. een ledenvergadering in ons clublokaal. Aanvang 20.00 uur. Tevens is er dan nog voor enkele leden de mogelijkheid voor het betalen van de contributie. Tourclub Ysselsteyn ontwaakt komende zondag uit de winterslaap. De meeste leden hebben de winter trouwens niet "geslapen". Van mountian biken tot schaatsen, al spinnend en zwemmend, van gewoon hardlopen tot rondjakkeren op een wielerbaan, De meeste van ons hebben wel iets gedaan om de conditie op peil te houden. Zondag gaan we dus fris van start voor onze eerste tocht van dit seizoen. Gepland is een tocht van om en nabij 60 km. De weergoden moeten wel mee werken want tijdens het schrijven van dit stukje is de laatste sneeuw van afgelopen weekend nog niet gesmolten. Lis en weder dienende gaan we om 10 uur van start bij clubhuis Herberg de Peel. ys5 EI STEYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 7