BASISSCHOOL"St.ODA"- Oudervereniging VormseI leerlingen groep 8 Zaterdag a.s. tijdens de mis van 19.00 uur worden de leerlingen van groep 8 gevormd door vicaris drs. J. Storeken, vervanger van de bisschop. De eerste 6 banken aan beide zijden zijn gereserveerd voor ouders en vormelingen. Kledinginzameling Afgelopen dinsdag werd de ingeleverde kleding opgehaald en de opbrengst was wederom erg goed, nl. 1950 kg. We bedanken alle inwoners van Ysselsteyn voor hun medewerking. Van de volgende inzamelingsactie wordt u uiteraard weer tijdig op de hoogte gebracht. Muziekvereniging de Peelklank Concert ieugdfanfare A.s. zaterdag 6 maart vindt er in gemeenschapshuis de Smelehof een concert plaats van diverse jeugd fanfares. Aan dit concert nemen deel de jeugdfanfares van Ysselsteyn- Merselo, Oirlo en Rijkevoort. Het begint om 19.00 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur. U bent van harte welkom om dit concert bij te wonen. Rijden op vrijdag 5 maart: Michelle Jacobs en Ton Wilmsen. Rijden op vrijdag 12 maart: Nicole Romme en Marleen Alders. We vertrekken om 17.55 uur bij de Smelehof. Afmelden bij Lea 06-18572290. CONCERT Op zaterdag 6 maart vindt er in Ysselsteyn in de Smelehof een uitwisselingsconcert plaats. Aan dit concert zullen de volgende 3 jeugdfanfares deelnemen: - Oirlo - Rijkevoort - Ysselsteyn-Merselo Dit concert begint om 19.00 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur.Het concert staat in het teken van de jeugd. Al deze jeugdige muzikanten zullen voor een schitterende avond gaan zorgen. Icrdercen, familieleden enz. is van harte welkom om te komen luisteren naar wat de jeugd voor ons in petto heeft? De leden worden om 18.45 uur in de Smelhof verwacht. Denk aan het uniform, witte blouse en blauwe spijkerbroek. Tot zaterdag PeutersPeefeaal "De Calimero's" Collecte Jantje Beton 0 qPy Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in de week van 8 t/m 13 maart bij u langskomen. Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat de kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld: -veilige speclvoorzieningen -vakantiemogelijkheden voor kinderen -de bouw en verbouw van accomodaties -educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks ten goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen de komende week bij u langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt! Mededeling jaarvergadering: Op maandagavond 15 maart vindt de jaarvergadering plaats. Aansluitend zal mevr. de Jong het thema-gedeelte voor ons verzorgen. Het thema voor dit jaar is ALSTUBLIEF DANK U WEL, werken met waarden in de opvoeding. Ouders ontvangen een uitnodiging, maar ook andere belangstellende zijn vanaf 21.00 uur van harte welkom. Bestuur en team p.s.z. de Calimero's. Jeiigdfanfare

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 6