l/an Gassel BAKKERIJ VAN GASSET. Bakkerij van Gassel introduceert het Toontje V anaf donderdag 4 maart 2004 zet het team van Bakkerij van Gassel zich samen met vele Limburgse en Zuidoost-Brabantse ambachtelijke (banket)bakkers, in voorde Toon Hermans Huizen. Hiervoor introduceren wij een nieuwe streekspecialiteit, het Toontje. Het ronde Toontje is een lekkere roombotercake met een vulling van authentiek Limburgse Canisius peren-appelstroop en afgewerkt met appelfrites. Per Toontje wordt gedurende een periode van 4 maanden, een bedrag van maar liefst 0,44 afgedragen aan de Toon Hermans Huizen. Warmte, betrokkenheid en rust. Persoonlijke aandacht en een luisterend oor. Advies van deskundigen, ontmoeting met lotgenoten. Dat alles en nog véél meer bieden de Toon Hermans Huizen in Sittard, Maastricht en Venlo. Een bron van moed en inspiratie voor mensen met kanker en hun naasten. Op woensdag 3 maart werd in het Toon Hermans Huis te Sittard, het eerste Toontje officieel overhandigd aan Maurice Hermans, zoon van wijlen Toon Hermans. U kunt als consument dit initiatief steunen door het kopen van het Toontje bij Bakkerij van Gassel, vanaf donderdag 4 maart. Onze aanbiedingen: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Weekaanbiedine: TOT ZIENS Zi maisbroodo,95 zachte witte broodjes 10 halen 8 betalen pruimenpunto,95 briochjes (zoet, romig broodje) 4 halen 3 betalen alpenspitsenbroodje0,45 kwarkbol nu1,75 Kruimelvlaai€5,95 T immermannsweg 2 Tei. {0476) 54 14 74 Ysselsleyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2004 | | pagina 13