m-
S.V YSSELSTEYN
k Voetbal
SENIOREN
PROGRAMMA ZATERDAG 7 FEBRUARI:
SSS 1 - Ysselsteyn 1
PROGRAMMA ZONDAG 8 FEBRUARI:
Ysselsteyn 2 - SSS 2
Leunen 3 - Ysselsteyn 3
MEDEDELINGEN
KANTINE POETSEN MAANDAG 9 FEBRUARI;
Dorita van Duuren, Nelly Plum.
KANTINE POETSEN MAANDAG 16 FEBRUARI:
Vera Scheepens, Susan Swinkels.
aanvang 16.00 uur.
aanvang 11.00 uur.
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur.
Op vrijdag 6 februari wordt een feestavond gehouden voor het 3e, 4C, 5c,en6e elftal van SV Ysselsteyn.
Deze avond wordt gehouden in de kantine en begint om 21.00 uur.
Tevens wordt op deze avond getraind om 19.00 uur i.p.v. donderdagavond.
Wil je gaan voetballen en ben je 5 jaar of ouder dan kun je je aanmelden
bij Toon Kuunders tel. 541523.
ZATERDAG 7 FEBRUARI:
Sparta'25
A2 -
Ysselsteyn
Al
aanvang 14.30 uur, vertrek 13.00 uur.
Ysselsteyn
BI -
GFC'33
BI
aanvang 14.30 uur, nr. 59470.
Ysselsteyn
Cl -
Volharding
C3
aanvang 13.30 uur, nr. 60716.
Merselo
Dl -
Ysselsteyn
Dl
aanvang 12.15 uur, vertrek 11.15 uur.
Ysselsteyn
D2 -
Melderslo
Dl
aanvang 12.30 uur, nr. 62130, Geert Deters.
Leunen
El -
Ysselsteyn
El
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
Baarlo
E5 -
Ysselsteyn
E3
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.30 uur.
Ysselsteyn
F2 -
Leunen
F2
aanvang 09.00 uur, nr. 67223.
Blerick
F3 -
Ysselsteyn
F3
aanvang 10.00 uur, vertrek 09.00 uur.
Ysselsteyn
F4 -
Montagnards F3
aanvang 10.45 uur, nr. 67541.
Bruheze
F5 -
Ysselsteyn
F5
aanvang 09.15 uur, vertrek 08.30 uur.
RIJDEN ZATERDAG 7 FEBRUARI:
Ysselsteyn Al; Erwin Brouwer, Daan Crienen, Boy Geerets, Bram Jeurissen, Thijs Vogels.
Ysselsteyn; Dl; Bart Philipsen, Stan van Asten, Ruud Bouwman.
Ysselsteyn; El; Willem Koonings, Teun Spreeuwenberg, Nick Swinkels.
Ysselsteyn; E3; Koen Scheepens, Lars Vermeule, Rick Bouten.
Ysselsteyn; F3; Wesley Cox, Willem Tonnaer, Juul Swinkels.
Ysselsteyn; F5; Roel Deters, Roy Swinkels, Jesse Smits.
ZAALSPORT ZATERDAG 7 FEBRUARI:
Ysselsteyn MF1-2 10.00 uur.
Y sselsteyn F5 1100 uur.
VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN
Uitslagen
VC Athos 3 - Dames 2 2-2 (18-25, 25-20, 25-12, 22-25)
Programma
Vrij 6-2 VC Meterik 3 - Dames 1 Vertrek 19.30 uur, rijden Dien en Marian
Ma 9-2 Dames 2 - VC Peelpush 4 Aanwezig 20,30 uur, tellen Annette, fluiten Rosanne
l.v.m. de wedstrijd van Dames 2 is er maandag geen trainen.
«elstey1