Ysselséeyiis Nieuws» Blad Gods rijke zegen over 2004! Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 52 24 december 2003 Pastoor en alle drie kerkbesturen wensen alle parochianen: Van Lovinckplein 8: Lk 2,41-52: Toen zij Hem niet vonden, keerden ze naar Jeruzalem terug om Hem daar te zoeken. Pas na drie dagen vonden ze Hem in de tempel; Hij zat er midden tussen de rabbi's, luisterde naar hen en stelde hun vragen. Allen die Hem hoorden, stonden versteld van zijn inzicht en zijn antwoorden. Familie is voor onze parochie een begrip dat breder is dan de kring van mensen die eenzelfde naam dragen. Wij willen met onze vieringen laten zien hoezeer God alle mensen aanspreekt en aanraakt. Allen maken wij deel uit van Gods familie. Een familie die in geloof toch dezelfde Naam draagt. Samen vormen wij een groep van mensen die Gods Rijk stapje voor stapje dichterbij wil helpen. In die zin mogen wij ons allen tot de heilige familie rekenen. Mensen die zich met Gods woorden van goedheid, nederigheid, zachtheid, geduld en tedere ontferming willen bekleden. Met elkaar werken we aan heel wording van kerk en wereld, van de naaste en onszelf In deze christelijke levensvisie en in dit katholieke - allesomvattende - geloof vieren wij in onze parochie dat wij deel 'maken van één heilige familie, intenties van 27 december 2003 t/m 2 januari 2004: za 27 dec 19.00 u (Eige wijsjes) Toon en Net Jaspers-Lenssen; Jeu en An van de Ven-Winnen; Piet Stiphout. zo 28 dec 9.15 u (Ouderenkoor) overl. fam. Lemmens-Poels. di 30 dec vervalt wo 31 dec 19.30 u (Ria Linders) Oudejaarsviering: Piet Swinkels; Frans Stiphout; Toon Wismans. do 1 jan 9.15 u (Vivace) Om Gods zegen over het nieuwe jaar voor alle parochianen. Misdienaars: za 19.00 u Bart A en Jelle; zo 9.15 u Vera en Willem; wo 19.30 u Joris en Klaas; do 9.15 u Erwin en Stef. Doop schildjes: Voor zaterdagavond zijn alle ouders van dopelingen uitgenodigd voor het afhalen van het schildje, dat bij het doopsel aan de muur bevestigd werd.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1