ENJo©Ys I TOGETH ER KERSTSTERRENACTIE VOCAL GROIJP ENJOY TOGETHER Vrijdag 12 december of zaterdag 13 december a.s komen wij weer bij U langs voor de jaarlijkse kerststerrenactie De prijs bedraagt 3.50 euro per stuk. Mocht U op deze data niet thuis zijn kunt U ze ook telefonisch bestellen bij Liesbeth Kleuskens tel54153 5 of Mieke Peters tel. 541560 of U kunt ze zaterdagmorgen 13 december zelf afhalen bij het kantoor van Houbensteyn aan de Ysselsteynseweg 69,telefonisch bereikbaar onder nummer 541641 Bij vorst zullen we een week later bij U langskomen. Wij vertrouwen op Uw medewerking en hopen ook dit jaar weer lot een goed einde te brengen, zodat we het komende jaar weer een nootje kunnen laten horen. Voor de leden. Degene die vrijdag meehelpen met verkopen van kerststerren graag om 18.00 uur aanwezig zijn bij Houbensteyn. En zaterdag iedereen om 9.15 uur Zondag 14 december treden wij op tijdens de kerstmarkt bij het dorpspodium en wel om 12.30 en 15.30 uur. Iedereen graag om 11.45 uur aanwezig zijn bij Forest. In zwart kleding. Stichting Lovinckplein Ysselsteyn Kerstmarkt Op zondag 14 december organiseert Stichting Lovinckplein Ysselsteyn de jaarlijkse kerstmarkt. De kerstmarkt vindt dit jaar niet plaats in en rond het JOC, maar op het Lovinckplein. Voor deze gelegenheid zal er een tent op het Lovinckplein geplaatst worden. In en rond de tent zullen kraampjes verijzen waarin allerlei zaken zullen worden aangeboden en te bezichtigen zijn. Natuurlijk ontbreekt het natje en het droogje ook niet. De kerstmarkt begint om 11:00 uur en eindigt om 18:00 uur. In de tent zal zondag het volgende programma te bewonderen zijn. - 12.30 uur Jongerenkoor Enjoy Togheter - 13.15 uur Kinderkoor Eige Wijsjes - 15.30 uur Enjoy Togheter - 1600 uur Blazers ensemble Het aangekondigde jeugdtoneel van Paljas van 14:00 uur kan wegens ziekte helaas niet doorgaan Kerstbomenverkoop Ten behoeve van het Dorpspodium zal er een kerstbomenverkoop plaatsvinden op zaterdagmiddag 13 december vanaf 13:00 uur en gedurende de kerstmarkt op 14 december. De bomen zullen 10 euro (amorico) en 15 euro (nordmanne) per stuk kosten. Pe Kerstmarkt 2003 word mogelijk gemaakt door een bijdrage van: René van Dijck Logistics: Loonbedrijf Ysselsteyn VOF; CI000 H. Seuren; Glasservice Ysselsteyn; aannemersbedrijf M.J. Tennissen b.v.; Boerenbond Ysselsteyn; Café Restaurant Zalen Roelanzia; Bakkerij van GasschTom Bouwman Fourage b.v.; Clacssens Agri-Service; Jo Stevens Constructiewerken b.v.: Autobedrijf Gommans en de Wit; Bouwkundig Adviesburo Michels; Autobedrijf Peters Michels; Bouw- en Timmerbedrijf P. Mariens; Installatietechniek Keijsers-Manders b.v.; Bouwbedrijf Th. Tennissen b.v.; Houbensteyn Groep b.v.; Dierenarisenpraktijk Ysselsteyn; Linders natuursteen en tuindecoratie; Forest/Pilot; Lcgro Potgrondbedrijf b.v.; Stiijbos-Jenniskens VOF; Cafetaria Snackers; Jan Maessen Meubelmakerij; vd Vossenberg HD b.v.; Peter Claessens Timmerwerken; Rabobank Venray Meerlo-Wanssum en Viervoeters over het Veld

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6