Dorpsraad Ysselsteyn Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 8 dec. '03 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: I. Opening 2.Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3.Toelichting Internetten Buitengebied. 4. Verslag vergadering van 10 nov '03. 5. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 6. Mededelingen vanuit de commissies. 7.Reactie Gemeente over situatie wegkanten Timmermannsweg. 8. Vergaderdata 2004. 9.Verslag dorpsradenoverleg. 10. Rondvraag II. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas KBO AFDELING Y$selsteyn/Vredepee! KIENEN. Woensdag 10 december is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. DANSAVOND. Donderdag 11 december wordt er op initiatief van Toon v.d. Pasch uit Merselo een kennismakings-dansavond gehouden in de Gelderkoel te Heide. Aanvang 19.30 uur (tot 23.00 uur); entree 1,00. Het is een dansavond met veel oude dansen, o.a.: Veleta-Spaanse Wals-St. Bernardswals- Mazurka en Polka. Bij voldoende belangstelling zullen dergelijke avonden bij regelmaat georganiseerd worden, mogelijk per toerbeurt op verschillende dorpen. BILJARTEN Uitslagen Federatie-competitie: week 48 Lottum 1-Ysselsteyn 1 1-8 Broekhuizen 2-Ysselsteyn 2 3-6 Hegelsom 3-Ysselsteyn 3 4-5 Ysselsteyn 4 vrij Ysselsteyn 5-Kemphaan 9 "Een ongeslagen week... 5-4 Spreuk van de Week "Beter een hart zonder woorden dan woorden zonder hart". BASISSCHOOL "St.ODA"- Oudervereniging Sint op school In de laatste nieuwsbrief stond vermeld dat op 5 december om 13.00 uur alle groepen weer naar school komen. Dit geldt echter niet voor de kleuters, die zoals gewoonlijk 's middags vrij zijn. Kledinginzamelingsactie De volgende kledinginzameling vindt plaats op 18 december a.s. Informatie over de tijden van inleveren op de basisschool treft u volgende week in het YNB aan. ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn Kienen M ACTIEF Dinsdag 9 september is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Wilma Claessens zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Nieuwe website Heb je onze nieuwe website al bezocht? Deze is te vinden op www.ziiactieflimburg.nl.. daarna klikje op de afdelingen en dan klikje op Ysselsteyn en dan het prachtige resultaat van onze website. De website is gecreëerd door Marian Barlray en het is de bedoeling dat de website maandelijks wordt bijgewerkt. ALd Prinse Kompeneej Denk aan de opgave voor de feestavond, kan nog t/m 5 december tel. 541352.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3