Nieuws Biud Redactie: Dorpsraad 18 Jrg 41, nr. 45 8 novem ber 2003 Van Lovinckplein 8: Kerkwijding van de St. Jan van Lateranen (Rome) en van onze eigen kerk Wanneer een grote familie wil samenkomen om een verjaardag te vieren waaraan zij sterk hou it, of wanneer vrienden elkaar nog eens willen terugzien om gemeenschappelijke herinneringen op te halen, zoeken zij daartoe een gescliikte verzamelplaats. Zo mogelijk kiezen zij niet de eerste de beste plaats maar wel een plaats die een sfeer kan scheppen waaraan zij nog lang kunnen terugdenken. Zo heeft de grote familie van de kerk ook haar eigen plaats. Veel belangrijker dan het gebouw is de gemeenschap, die er samenkomt. De Sint Jan van Lateranen wordt beschouwd als de moederkerk van alle kerken ter wereld. Het is mooi dat we dat feest samen met de wijding van onze eigen kerk kunnen vieren. God houdt niet van ghetto's. Hij ziet zijn volk als één grote natie zonder grenzen, een volk dat niemand afschrijft of buitensluit. Zo ziet Hij ook de gemeenschap van de kerk, als een ruimte waar plaats is v oor allen die Hem willen dienen. Het feest van de kerkwijding van deze kerkwijdingen noopt ons tot bezinning. Is onze kerk een huis van gebed, en, kan iedere biddende mens bij ons gelukkig zijn? Intenties van 8 t/m 14 november 2003: za 8 nov 19.00 u (Volkszang) Jan Janssen en overl. fam Janssen-van Gompel; ouders Teunissen- Gerrits; l ies Peeters; Grad van Dijck (fam.van Dijck); Math van Dijck en Grad; Jan Verstappen (verj.); Wiel Hubers; jrd. Harry Philipsen; Piet Verstappen en Nel Vervoort. zo 9 nov 9.15 u (Volkszang) overl. ouders Cox-de Lauw; jrd. Simon Lemmens en Catharina Verstraaten; Piet Swinkels; Marlidi Bastiaansen. di 11 nov 19.00 u Bertha Jagers en Harry Jagers (in Canada overl.) wo 12 nov 14.00 u 40-jarig huwelijk fam. v.d. Staak-v.d.Sanden 17.00 u tot intentie van de KBO i.v.m. feestavond. Misdienaars: za 19.00 u Joris er Erwin; zo 9.15 u Bart O. en Klaas; di 19.00 u Willem en Frank; wo 14.00 u Bart A en Stef; wo 17.00 u Vera en Jelle. Missiecollecte: De collecte in de missiemaand oktober heeft de som opgebracht van 237.57. Aan allen die Iiieraan bijgedragen hebben: Heel hartelijk dank! Weekgedachte: 'Een versteende religie bant de ziel uit het leven'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1