Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: •tüf WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 13 okt '03 in zaal "Roelanzia" Agenda: 1 Opening 2 Informatie over draadloos internetten mogelijkheden voor het buitengebied 3.Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 4. Verslag vergadering van 8 sept.'03. 5.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. J 6.Mededelingen vanuit de commissies. 9.Verslag dorpsradenoverleg. 7. Samenstelling werkgroep woningbouw. 10.Rondvraag. 8. Verslag redactie YNB. 11.Sluiting. Groen licht "Wooncomplex voor ouderen" We hebben van de Gemeente bericht ontvangen dat er geen belemmenngen meer zijn voor verlening van de vergunning voor de bouw van het Wooncomplex voor ouderen. Te zijner tijd zal er een informatieavond gehouden worden voor belangstellenden. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas BASISSCHOOL "St.ODA"- Oudervereniging Kledineinzameling Tijdens de vorige week gehouden kledinginzamelingsactie is een record aan kilo s ingezameld nl. 4283 kg! Wij willen alle inwoners van Ysselsteyn hartelijk danken voor hun deelname aan de actie. De opbrengst wordt besteed aan recreatieve en/of educatieve activiteiten voor de kinderen van de basisschool. Prnnramma Jera '70 van 9-okt t/m 18-okt 2003 donderdag 9-okt Donderdagavondgroep 18:30 zaterdag 11-okt Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 3 7:30 zondag 12-okt F1 Suzuka Japan maandag 13-okt Bestuursvergadering 20:00 donderdag 16-okt Donderdagavondgroep 18:30 zaterdag 18-okt Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 1 Voor meer info check www.ysselsteyn.com/jera70 Bolchrysantenactie Net zoals voorgaande jaren zullen we het weekend voorafgaand aan Allerheiligen op 24 en 25 okt weer Bolchrysanten verkopen. Ze kosten 5,- en zijn vooraf te besteilen via 06-48527223. We rekenen op U Tot dan! Trade Mark Op 25 okt hebben we als opening van het seizoen Trade Mark.Deze band behoeft eigenlijk geen verdere toelichting meer. Ze hebben al meerdere malen in de Jera opgetreden en enkel de woorden: feest, rock lol zeggen al genoeg. Öm toch nog het geheugen op te frissen, denk maar terug aan het feest ter ere van het 15-jarig jubileum van de band en de CD presentatie van Trade Mark. Dit evenement dat destijds gehouden werd in een grote feesttent bij de kasteelruïne in Horst, dat was een gigantisch gezellig feest Nou, hou je maar vast, we doen dit in de Jera binnenkort nog eens een keertje dunnetjes over! Kom wel op tijd want er is GEEN ENTREE maar wel veel volk. Tot dan!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2