Ysselsteyns Nieuws IBi^d Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 40 3 oktober 2003 'Beter iemands herder dan iemands rechter.' Van Lovinckplein 8: Marcus 10,2-12: Vanaf het begin van de schepping heeft Hij hen mannelijk en vrouwelijk gemaakt. Daarom zal een mens zijn vader en moeder verlaten en zich hechten aan zijn vrouw, en die twee zullen één zijn. Ze zijn dus niet meer twee, maar één. Dus: wat God heeft verbonden, moet de mens niet scheiden. De mens is niet alleen gemaakt om records te breken en te heersen over de natuur. Vóór alles zijn wij er om lief te hebben. Zo zijn man en vrouw geroepen om weg te gaan uit hun eigen familie, om samen een. thuis te maken, en in groeiende eenheid en trouw elkaar lief te hebben. Gehuwden weten wel dat dit een opgave is die een leven lang duurt. Je bent er nooit mee klaar en de onverbreekbare trouw die gehuwde mensen elkaar beloofd hebben blijft altijd een geschenk: een geschenk dat man en vrouw elkaar aanbieden, en een geschenk dat zij in dankbaarheid ontvangen uit Gods hand en uit de kracht van hun verbondenheid in de Heer. Intenties van 4 t/m 10 oktober 2003: za 4 okt 19.00 u (Melody) Jeu Spreeuwenberg; Wiet van der Hoff. zo 5 okt 9.15 u (Vivace) Uit dankbaarheid voor de fam Rongen-Wismans. di 7 okt 19.00 u Piet Swinkels; Wim Janssen en Pieter; jrd. Jac Claessens; jrd. Grad Fleurkens. Misdienaars: za 19.00 u Joris en Erwin; zo 9.15 u Bart O. en Frank; di 19.00 u Bart A. en Willem. Rozenhoedje: In de oktobermaand bidden we voor de H. Mis op dinsdag het Rozenhoedje, ledereen is welkom om mee te bidden. Werkzaamheden: Nu de ingang van de kerk vernieuwd is, wil ik iedereen die op welke manier dan ook hieraan een bijdrage gegeven heeft heel hartelijk danken. Speciaal wil ik vermelden de uitvoerder, de tegelzetters en de vrijwilligers. En we vergeten natuurlijk ook niet de schenker van de vla. En alle anderen: "Kom het eens proberen, u loopt nu veel gemakkelijker de kerk binnen!" Zondagsgedachte:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1