Ysselsteyms Blad lij. Redactie: Dorpsraad Jrg41,nr. 38 19 september 2003 gq Van Lovinckplein 8: 1 'ft i'Hf Marcus 9,30-37: Hij haaide er een kind bij, zette het in hun midden, sloeg er zijn armen omheen en zei tegen hen: "Wie één van zulke kinderen ontvangt in Mijn naam, ontvangt Mij. En wie Mij ontvangt, ontvangt niet Mij, maar hem die mij gezonden heeft." "Wie de eerste wil zijn, zal de laatste en de dienaar van allen zijn." Om zo klein en dienstbaar mogelijk te zijn, moeten we onze beste talenten, al onze kennis en inzichten, al onze vaardigheden en scholing niet opzij schuiven. Nee het gaat er juist om: alles wat en vooral wie we zijn optimaal aan te wenden om er samen gelukkig mee te worden, niemand buitensluitend. Enkel zo loopt de weg naar elkaar en naar God. Intenties van 20 t/m 26 september2003: - ra 20 sep 19.00 u Gerrit Philipsen Mia Philipsen-Nijssen; pastoor Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; uit dankbaarheid lam. Geurts-van Dijck; ouders Sanders- Kleuskens en Josefien; Albert Fleurkens en Fien Fleurkens-Keijsers. zo 21 sep 9.15 u (Vivace) Voor de intenties van de Parochie. di 23 sep 19.00 u Jrd. Wim Janssen en Pieter; Piet Bus. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Erwin; zo 9.15 u Bart A. en Frank; di 19.00 u Vera en Stef. VTVACE: Sinds de nieuwe dirigent is aangetreden, lijkt het dat het hele koor vernieuwd is. De hele presentatie is in zeer korte tijd op een hoger peil gebracht. Iedereen die wil genieten van mooie kerkzang is op zondagmorgen van harte uitgenodigd om te komen luisteren. Misintenties: Het komt steeds meer voor dat mensen nog heel laat misintenties opgeven. Vaak is het krantje dan al klaar en bestaat het gevaar dat intenties vergeten worden. Dit is natuurlijk niet de bedoeling. Daarom een vriendelijk verzoek: Wilt u de intenties opgeven uiterlijk een week voor het verschijnen van YNB. m

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1