V.Z.O. Fietstocht 2003 Jaarvergadering Het mooie fietsweer heeft er voor gezorgd, dat de door de VZO uitgezette fietstocht door de Peel afgelopen zondag 14 september uitstekend verlopen is. Ruim 300 deelnemers genoten van het stille platteland, de mooie bossen, het prachtige natuurgebied van de Peel bij Griendtsveen en Helenaveen, en ook van de demonstraties siersmeden in Helenaveen. De antwoorden op de vragen: 1turfsteker 2. 32 m. 3. genoemd naar tuinder van Bommel 4. het jaar 1853, dominee Swaluc (met excuses voor de fietsers van de korte route!) 5. 21 dozen 6. eergisteren, gisteren, vandaag, morgen, overmorgen. De prijswinnaars zijn Stijn van Soest, C. Kuystermans, P. Michels, P. Claessens uit Yssclsteyn, Jac van Enckevort uit Merselo, Mart Baltissen uit Venray, T. Stceghs uit Heide en W. van Osch uit Leunen. Zij hebben hun prijs inmiddels ontvangen. Een van de deelnemers aan de fietstocht is een schapenvacht kwijgeraakt. Mocht iemand deze gevonden hebben, dan kan men contact opnemen via tel. 587020. Het goede doel was dit jaar de Stichting Ly vania. Dinsdagavond was Ly vania helaas verhinderd om de cheque van maar liefst 500 euro persoonlijk in ontvangst te nemen. De organisatie is dankbaar voor alle medewerking en hoopt dat iedereen volgend jaar weer van de par);; zal zijn. Op donderdag 25 september a.s. om 20.30 uur wordt in ons clublokaal HERBERG DE PEEL de jaarvergadering gehouden van Biljartclub Ysselsteyn. Zondag 21 september organiseert gemengd koor 'Vivace' een grandioze Snuffelmarkt in de Smelehof Aanvang markt 10.3Ou 16.00u Aanvang veiling HJOu 14.00u Natuurlijk bezoek je de 'Snuffelmarkt' want anders zie je niet, dat de 'Snuffelmarkt' van 'Vivace" voor 'elk wat wils' biedt. Je geliefde artikel koop je er slechts vanaf 1 euro of het nu speelgoed, huishoudelijk is of voor je buro. Je ondersteunt bovendien hiermee de gemengde zangvereniging die altijd klaar staat voor de kerk, concert en jubileumviering. Tot ziens op zondag21 september

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 12