Redactie: Dorpsraad -» Jrg 41, nr. 36 5 september 2003 Van Lovinckplein 8: Markus 7,31 - 37: Hij nam hem uit de menigte apart, stak zijn vingers in zijn oren en spuwde en raakte zijn torig aan, Hij keek op naar de hemel, zuchtte en zei tegen hem "Effata", wat betekentga open. Soms lijken we er zelf blind en doof voor gewordenVoor het feit dat God er in de eerste plaats is voor blinden en doven, voor kreupelen en stommen. Zo gewend zijn we aan die woorden van Jesaja en de evangelisten - dat de ogen van de blinden en de oren van de doven geopend worden - dat we soms niet meer begrijpen dat daarmee het hele verhaal verteld is, dat het precies daarom gaat en niet om meer of om iets anders. Blinden zien en doven horen. Dat hoefje niet verder te vertellen. Het feit op zich is al voldoende. Maar het volk dat getuige is geweest van de genezing, is op zoek naar iemand met aanzien. De kleinen zien ze over het hoofd. Na het 'wonder' worden alle ogen op de wonderdoener gericht en de (genezen) dove zien ze nog steeds niet staan. Intenties van 6 t/m 12 september 2003: za 6sep 19.00 u Annemarie Geurts-Bakker; Giel Trommelen en overl tam., Ti overledene: Jaardienst voor Jan van Soest en voor zijn kleindochter Yvon; Jan van Knippenberg. zo 7 sep 9.15 u jrd. Sjeng Cox; overl. ouders Rongen-Verhaile; jrd. Joh. Hub. Geurts en echtg. Marie Schreven; jrd. Tiny Janssen-Martens: Mis uit dankbaarheid. di 9 sep 19.00 u Luke Aarts. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Bart O.; zo 9.15u Frank en Jelle; di 19.00 u Erwin en Stef. Optreden voor zwakken, vechten tegen het vergeten van gearresteerden, informeren over de ongerechtigheid en uitbuiting. Mensen engageren zich in de openbaarheid en maken zich tastbaar. Deze stern-verheffing loont, want ze maakt menselijkheid

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1