Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de Dorpsraad openbare vergadering van de dorpsraad op (^Ysselsteyn maandag 14 juli '03 in zaal "Roelanzia" Agenda: 1 .Opening 2.Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3.Verslag vergadering van 12 mei en 17 juni'03. 4.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5.Mededelingen vanuit de commissies ó.Evaluatie Collegebezoek. 7. Evaluatie kermis 8.Nieuwe berekening milieucirkels: Wat betekent dit voor ons dorp? 9.Afscheid Jan Michels. 10.Verslag dorpsradenoverleg. 11 .Rondvraag. 12. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Seer.J v/d Pas WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 16 juli is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. In verband met de bouwvakvakantie is het gemeenschapshuis van 28 juli t/m 15 augustus gesloten. Uiteraard kan er dan ook niet gekiend worden FIETSTOCHT. Dinsdag 15 juli houden we een fietstocht van ongeveer 35 km. Vertrek vanaf het plein voor de school om 13.30 uur. Spreuk van de Week "Het is gemakkelijk om geboren te worden, maar moeilijk om een mens te worden" ZIJ-Actief afd. Ysselsteyn -5 Kienen: JjjCÓT'EF Dinsdag 15 juli is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Ivonne Claessens zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Fietstocht: Dinsdag 26 augustus is weer onze jaarlijkse fietstocht. Houd deze datum vrij. De organisatoren hebben iets moois voor ons in petto. Excursie Airport Niederhein: Zoals velen wel zullen weten, is de vroegere militaire vliegbasis Laarbruch, net over de grens bij Well, vanaf 1 mei 2003 in gebruik als burgervliegveld, onder de naam: Airport Niederrhein. Bij de vroefere militaire basis woonden zelfs zo'n 4000 mensen, een heel dorp met bioscoop, zwembad etc. Om u te laten zien en ervaren hoe het was en hoe het nu is, willen we u de gelegenheid geven om mee op excursie te gaan naar dit vliegveld. U mag dan 1 introducé meenemen. De excursie is op maandag 15 september. We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk met de bus. Met deze bus gaan we ook over het grote terrein, waar nog bunkers en andere gebouwen te zien zijn van de militaire basis. De kosten zijn 21,50 per persoon. Opgeven bij Toos Arts tel. 541544.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2