Senioren Dubbel competitie Deze week, donderdag, starten we weer met de dubbelcompetitie, zodat we voor de vakantie nog een ronde kunnen draaien. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Lees het Ysselstcyn reglement en hou je aan de speeltijden!!! VLOERENCENTRUM MIXKAMPIOENSCHAPPEN 2003 Bij de Mix kampioenschappen werden prachtige finales gespeeld. De strijd om de titel in de klasse sterkte B ging tussen Jolanda en Marcel Hellegers en Willy en Wilbert van Dijck. De eerste set werd beslist in een tie-break voor Jolanda en Marcel. In de 2a' set leek het op een ommekeer, maar op het einde zorgden Jolanda en Marcel ervoor dat ze ook deze set binnensleepten met 7-5. In klasse sterkte A deden beide teams daar nog een schepje bovenop met een zeer aantrekkelijk schouwspel. In de 1"" set leek het een walk-over te worden voor Liesbeth en Jan Altink, die de set met een makkelijke 6 -3 wisten te winnen. Niets was minder waar want de in de 2de set keerde de wedstrijd om en Lindsey en Twan wonnen deze set met 6-4. Beide teams zorgde voor een zeer spannend einde. Dit kon natuurlijk alleen resulteren in een verdiende tie-break voor beide teams. Uiteindelijk trokken Liesbeth en Jan de wedstrijd toch naar zich toe en wonnen met 7-4. De prijzen werden door de sponsor Eric Hegger van Vloerencentrum uitgereiktXangs deze weg willen we allen die een bijdrage hebben geleverd aan deze prachtige week, bedanken. De winnaars op een rijtje Mix Sterkte A Mix Sterkte B 1 Liesbeth en Jan Altink 1. Jolanda en Marcel Hellegers 2. Lindsey Pouwels en Twan de Wit 2. Willy en Wilbert van Dijck Rabobank Venrav Open Heb je al ingeschreven voor het Venray Open 2003? Zo niet, doe het dan deze week nog. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. De inschrijving sluit op zondag 5 Juli. RICHARD JUWETT TWEEWIELERS40+KAMPIOEN8CHAPPEN In de week van 11 t/m zondag 20 juli wordt het Juwett Tweewielers 40 en 50+ Toernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50. Je kunt je slechts inschrijven voor 1 categorie, dus ben je 50 of ouder, mag je kiezen tussen de 40+ en 50+ categorie. Contactpersonen voor dit toernooi: Jan (541781). Dirk (541428) en Gonnie (541611) De inschrijving sluit op zondag 5 juli. Dorpencompetitie De uitslag van de laatste wedstrijd: TC America C1 - TVY C1 3-7

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 8