Vsselsteyn
CORPAINT VERF WAND
Ouder-/Kindtoernooi
Het was afgelopen zondag leuk om al verschillende nieuwe leden mee te zien tennissen. We
hadden prachtig weer en met zo'n jeugd kon dit toernooi niet meer stuk. ledereen bedankt voor de
inzet en hier volgen de winnaars:
Poule A: Laura van Lipzig Gerda
Poule B: Klaas Crienen Ger
Poule C: Jelle van Hees Ton Allemaal van harte Proficiat
VLOERENCENTRUM
Jeugdkampioenschappen
As maandag beginnen de Vloerencentrum jeugd- en mix clubkampioenschappen 2003.
Hieronder vind je de poule indeling, de tijden die jullie moeten tennissen hangen vanaf as vrijdag op de baan.
De wedstrijden worden in de begin van de avond gespeeld en de halve finales worden op zaterdag gespeeld.
Samen met deze wedstrijden worden de mix clubkampioenschappen gespeeld.
De finales worden op zondag 29 juni gespeeld, behalve de halve en hele finale van de basisschool meisjes, deze
worden op woensdagmiddag om 15.00 en om 18.00 gespeeid.Misschien een mooi moment om de jeugd en
senioren samen te zien spelen. We wensen alle deelnemers jong en oud veel succes en tennis plezier.
We nodigen alle ouders en familie uit om te kijken naar de spannende wedstrijden.
Uiteraard hebben we voor alle deelnemers een leuke herinnering
Deelnemers Jeugd Meisjes
Basisschool
Poule A
Poule B
Poule C
Poule D
1.
Marloes Wilmsen
1.
Lisa Claessens
1.
Janneke Litjens
1.
Lindsey Koonings
2.
Michelle de Wit
2.
Laura van Lipzig
2.
Laura Gooren
2.
Milou Heetkamp
3.
Mandy Kemmelings
3.
Jorieke Willems
3.
Joyce Jacobs
3.
Anne Janssen
4.
Aukje van Hees
4.
Marit van der Zanden
4.
Anouk Litjens
Middelbare School
Poule E
Poule F
Poule G
Poule H
1.
Renate Peeters
1.
Linda Bouwman
1.
Steffie de Wit
1.
Marton van Dijck
2.
Ilse Litjens
2.
Juul Hendriks
2.
Sandra Claessens
2.
Marian Claessens
3.
Rian Litjens M
3.
Fieke Koopmans
3.
Susan Beijers
3.
Rinske van Hees
4.
Marleen Bouwman
4.
Lisa van Lipzig
4.
Rian Litjens L
4.
Eefje de Wit
Deelnemers Jeugd Jongens
Basisschool
Poule 1
Poule J
Poule K
Poule L j
1.
Bart van Osch
1.
Mark Glaskov
1.
Stan van Asten
1.
Joris Verheijen
2.
Jeroen Tonnaer
2.
Willem de Wit
2.
Klaas Crienen
2.
Teun Spreeuwenberg
3.
Mark Peeters
3.
Ferd Spreeuwenberg
3.
Roel Litjens
3.
Niels Houben
Middelbare school
Poule M
Poule N
Poule O
Poule P t
1.
Jeroen Gommers
1.
Teun de Wit
1.
Rene Jaspers
1.
Jelle van Hees
2.
Mark van Neerven
2.
Rik Litjens
2.
Roy Claessens
2.
Menno Heetkamp
3.
Rob Claessens
3.
Frank Spreeuwenberc
3.
Stan van Dijck
3.
Roel Claessens