PROGRAMMA JERA'70 VAN 29 mei T/M 7 iun 2003 Donderdag 29 meiInstructie's vrijwilligers 13.30u Donderdag 29 meiJERA ON AIR lOOu Zaterdag 31 meiFeestavond vrijwilligers Jera On Air 20.00u Maandag 2jun Jera-Kamp vergadering 19.00U Donderdag 5jun DAG: Foto-fietsspeurtocht 18 15u Zaterdag 7 jun Evaiuatie JOA 17.00u Zaterdag 7 jun Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 20.00u Medewerkergroep 2 Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Jera On Air: Om 14.30u. zullen de poorten van Jera On Air opengaan. De winnaar van Jera's Fight For Fame de Last Crewsaders zal om 15.00u. ons festival openen met een spetterende show. Aan deze show zullen rappers. Is- breakdancers, beatboxers en beatcreators meewerken. De weersverwachtingen zijn ook nog eens veelbelovend dus wat wil je nog meesr Entree: 15,- Vriiwilliqers opbouwen en afbreken Terrein: Degene die zijn gevraagd of zich hebben opgegeven voor het opbouwen en/of afbreken van het festivaiterrein worden op de volgende tijden verwacht: Woensdagmorgen: 8.00u. Donderdagmorgen: 9.00u Vrijdagmorgen: 8.45u. Alvast hartelijk bedankt voor de medewerking! Vrijwilligersfeest Jera On Air: Op zaterdag 31 mei is er voor iedereen die heeft meegeholpen tijdens het festival Jera On Air een feestav'hn in de Jera. Neem die avond goeie honger en dorst mee. Mocht je verhinderd zijn laat het dan zo snel mogelijk weten aan Rob de Weert. (tel. 0614897924) Aanvang 20.00u. Donderdaoavondgroep: Op donderdag 5 juni hebben we een foto-fietsspeurtocht. Kom dus allemaal met de fiets na3r de Jera. Jera-Kamp: Nog maar anderhalve maand wachten en dan gaan we weer op Jera-Kamp. We hebben a! in de 30 inschrijvingen van kinderen binnen die meegaan. De kinderen van groep 6 en andere kinderen die nog nooit zijn meegeweest weten misschien niet wat het Jera-Kamp precies inhoud. Als ze willen weten wat we zoa' 9a? doen tijdens Kamp kunnen ze eens een kijkje nemen op de Jera site. Op de site zijn de kampkranten van de laatste jaren te lezen. Hierin is te zien wat we allemaal hebben gedaan en welke grappige dingen er allemaal zijn voorgevallen. Het adres van de Jera site is www.ysselsteyncom/jera70 Ook zijn er een heleboel foto's ie zien. Inschrijven voor deze gezellige Kampweek kan nog steeds door de inschrijfformulieren bij Lonneke Joosteri in te leveren. Playbackshow: De playbackshow is weer verzet! Dit keer naar vrijdag 20 juni. Willen de kinderen die zich ai hadden opgegeven zich weer opnieuw opgeven bij Ferdy Seuren zodat we zeker weien dat ze deze datum ook kunnen Opgave Playbackshow vrijdag 20 juni Namen kinderen: Artiest/bandnaam: Contactpersoon: Liedje: tel.:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2