IVY OPEN DORPEN TOERNOOI saaS&k SENIOREN Vsselstfip in de week van -)6 t/m 22 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders Installatietechniek BV wordt dit jaar voor de tiende maal georganiseerd. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel in 2 sterktes, dus op elk niveau. Bij voldoende inschrijvingen wordt overwogen om in 3 sterktes te spelen, 5/6 (C), 7 (D1) en 8/9 (D2/E). De hoogste sterkte per koppel is bepalend. U kunt zich hiervoor opgeven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine liggen. Het inschrijfgeld bedraagt 5,00 per persoon. De inschrijving sluit op zondag 1 juni of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. Dus wees er snel bij. Vloerencentrum Clubkampioenschappen Mixdubbel senioren en Jeugd De Vloerencentrum Clubkampioenschappen Mixdubbel senioren en Jeugd worden dit jaar gespeeld in de week van 23 t/m 29 juni. Dit betekent, dat in de middaguren en het begin van de avond de jeugdwedstrijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrijden. De finales zijn zowel van de jeugd als van de senioren op zondag. Voor de mixdubbel kampioenschappen liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met zondag 8 juni. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 per persoon. Voor de jeugd geldt een afmeldplicht d.w.z.diegene, die niet wil meedoen moet zich afmelden ASICS Tennis Academy feest leden Een van de activiteiten bij de feestelijke opening van onze nieuwe accommodatie is de ASICS Tennis Academy op zaterdag 7 juni. In een 3 uur-durend programma wordt door een team van 4 professionals aangevuld met een zgn. clinic-topper op 3 banen een clinic verzorgd, met op elke baan een bepaald thema. Mogelijke clinic-toppers zijn: Tjerk Bogtstra (captain Davis Cup/Fed Cup), Hans Felius, Jacco Eltingh, Michiel Schapers of Jan Siemerink. Elk clinic onderdeel is opgebouwd uit een oefengedeelte en een spelelement. Bij de diverse onderdelen zijn leuke prijzen te winnen, die kunnen variëren van t-shirts tot aan een trainingspak en poloshirts. Het programma start om 15.00 uur en zal rond 18.00 uur worden afgesloten met een groepsfoto met alle deelnemers, het uitdelen van handtekeningen en de mogelijkheid tot het stellen van vragen aan de toppers. Alle senioren en jeugdleden vanaf 12 jaar mogen hieraan deelnemen. Voor de jeugdleden tot 12 jaar is er een alternatief programma door tennisschool Maascourt. De ASICS Tennis Academy is leuk voor jong en oud. Om naar te kijken, maar zeker ook om aan mee te doen. Dus houd deze middag vrij en kom naar het tennispark op zaterdag 7 juni. Aansluitend zal er een spetterende après-tennis-party gehouden worden. Er kan lekker gegeten worden van de barbecue en vanaf 20.00 uur zullen er diverse gast-dj's optreden. Als klapper op de vuurpijl verwachten we ook nog eens een geweldige verrassingsact deze avond. JUNIOREN Betaling tennislessen Langs deze weg willen we jullie informeren dat de 20 euro reductie op de tennisles de komende week terug gestort zal worden op de bij de Tennisvereniging bekende bankrekeningnummers. Dit geldt uiteraard voor alle jeugdleden die tennisles volgen bij Maascourt. De rekening die jullie hebben ontvangen dienen jullie bij Maascourt te voldoen. ieuqd introducé toernooi Vorige week woensdag is voor de jeugd van de middelbare school het introducé toernooi ingehaald. Dit keer met goed weer. De sfeer was erg goed en er is volop gestreden om de punten. De introducés hebben kennis kunnen maken met tennis en de gezelligheid bij de vereniging. Ouder/kind toernooi Op zondag 15 juni spelen we het ouder/kind toernooi. Je kunt je opgeven met je papa of mama of met een andere volwassene. Ze hoeven geen lid te zijn van T.V.Y. Het opgeven kan tot 1 juni bij Hilda (541433), Gerda (541552) of Ria (545035). |V| jT»TT£

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 12