PROGRAMMA JERA'70 VAN 21 mei T/M 2 iun 2003 Donderdag 22 meiDAG: Film Jera-Kamp 18.15u. Zaterdag 24 meiDiscotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 1 Donderdag 29 meiInstructie vrijwilligers 13.30u. Donderdag 29 meiJERA ON AIR 14.30u. Zaterdag 31 meiFeestavond vrijwilligers Jera On Air 20.00u. Maandag 2jun Jera-Kamp vergadering 19.00u. Voor meer info check: www.ysselstevn.com/iera70 Medewerkers Jera: Beste medewerkers van de Jera. Zoals jullie waarschijnlijk al gemerkt hebben staat ons Festival Jera on Air 2003 weer op het punt van losbarsten Wij zijn daarvoor echter wel afhankelijk van al jullie medewerking. Wij hopen daarom dat jullie net als andere jaren weer bereid zijn mee te werken aan ons festival. Mocht je echter verhinderd zijn laat dat dan tijdig weten aar Sjoerd Ewals (S.Ewals@student.kun.nl). Ook kun je daar je voorkeur doorgeven, dan proberen wij daar rekening mee te houden met het inplannen. Er zal ook nog een lijst in de Jera komen te hangen. Wanneer je niks laat weten gaan we ervan uit datje op hemelvaartsdag kan meehelpen. Alvast bedankt voor je medewerking! Vrijwilligers opbouwen en afbreken Terrein: Degene die zijn gevraagd of zich hebben opgegeven voor het opbouwen en/of afbreken van het festivalterrein worden op de volgende tijden verwacht: Woensdagmorgen: 8.00u. Donderdagmorgen: 9.00u. Vrijdagmorgen: 8.45u. Kom op tijd want we rekenen op jullie. Alvast hartelijk bedankt voor je medewerking! Vriiwilligersfeest Jera On Air: Op zaterdag 31 mei is er voor iedereen die heeft meegeholpen tijdens het festival Jera On Air een feestavond in de Jera. Neem die avond goeie honger en dorst mee. Mocht je die avond verhinderd zijn laat het dan zo snel mogelijk weten aan Rob de Weert. (tel. 0614897924) Aanvang 20.00u JERA ON AIR 2003 Op Hemelvaartsdag 29 mei gaat het gebeuren, dan vindt het jaarlijkse festival Jera On Air hier in Ysselsteyn plaats. Met dit jaar een programma met alleen maar toppers! De voorverkoop is verlengd tot dinsdag 27 mei Aanvang: 14.30u. vvk.: 12,- Dagkassa: 15,- Drankprijs: 1,30 Sluitingstijd tap: 1 OOu. Feuerengel; De afsluiter van JERA ON AIR 2003 is Feuerengel, dé Duitse Rammstein tributeband. Niet alleen muzikaal staan deze Duitse jongens hun mannetje, ook qua show wordt werkelijk alles uit de kast gehaald. Er kan gerekend worden o| een spetterend vuur, rook en lichtspektakel waarbij je ogen en oren tekort komt Osdorp Posse; De Osdorp Posse heeft bewust tijdelijk een stapje terug gedaan en andere Nederhopacts de ruimte gegeven. Nu de Nederlandstalige rap populairder is dan ooit komen de grondleggers weer ouderwets hard en compromisloos terug met hun negende album "Tegenstrijd" en een daar aan gekoppelde live tour. Het is een heftige plaat, dus het belooft als vanouds een heftige show te worden. Alle rapfans, concert- en festivalbezoekers kunnen hun borst weer nat maken want Nederlands beruchtste band is weer volop in actie! Green Lizard; Green Lizard was al eens te bewonderen op grote festivals als Pinkpop, Lowlands en Roskilde Festival en tourden met o.a. Fu Manchu en K's Choice. Ook stonden zij al eerder binnen op het podium in de JERA. Toen in een uitverkochte zaal, nu wellicht in een uitverkochte tent? Dreadlock Pussy; Soms ingetogen en zelfbespiegelend, maar meestal stormachtig met opgekropte frustratie aangezien ze denken dat er veel is om kwaad over te zijn. Herkenbaar in de muziek van Dreadlock Pussy zijn hun grote voorbeelden Korn en Deftones. Peter Pan Speedrock; Drie bierdrinkende hellraisers uit Eindhoven (Rock City) die rocken totdat ze er dood bij neer vallen, niets en niemand ontziend, de versterkers op tien, loeistrak, gedreven en met een snelheid alsof de duivel ze op de hielen zit. Clover; Clover is inmiddels een goede bekende van de JERA. Zo speelden zij al eerder op ON AIR 2001 en al enkele malen in de zaal binnen. Hun eerste CD "Inflammable" is dan ook in december 2002 in de JERA gepresenteerd en goed ontvangen. Last Crewsaders; Dit 13 koppig Hip-hop collectief bestaande uit rappers, dj's, breakdancers, beatboxers enz. hebben d< eer om na het winnen van Jera's Fight For Fame het Festival Jera On Air te openen. Plavbackshow: De playbackshow is weer verzet! Dit keer naar vrijdag 20 juni. Willen de kinderen die zich al hadden opgegeven zich weer opnieuw opgeven bij Ferdy Seuren. Alvast bedankt.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2