Ysselséeyiis Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 21 23 mei 2003 Van Lovinckplein 8: Johannes 15, 9-17: "Dit is mijn gebod, dat Gij elkaar lief hebt zoals ik U heb liefgehad. Geen groter liefde kan iemand hebben dan deze, dat hij zijn leven geeft voor zijn vrienden. Gij zijt mijn vrienden als gij doet wat Ik u gebied." Waarom mislukken er zovelen in de liefde? Zij dachten nochtans zeker op weg te zijn naar het geluk. Moeilijkheden waaraan zij helemaal niet dachten doen zich plots voor. Misschien gooiden zij zich in een avontuur zonder een echte keuze te hebben gemaakt, beneveld door hun gevoelens. Konden zij naar elkaar luisteren, konden zij elkaar begrijpen en vergeven, waren zij trouw aan het gegeven woord vooral toen er moeilijkheden kwamen Als wij de liefde aanzien als een idool, beminnen wij niet echt. Wij dachten alleen maar te beminnen. Intenties van 24 t/m 30 mei 2003: o za 24 mei 19.00 u (Kinderkoor) uit dankbaarheid van fam Verheyen-Claessens; Jeu Claessens en Wim Verheyen; overl. fam v.d.Pas-Custers; jrd. Rien Gommers; jrd. Raimond van Asten. zo 25 mei 9.15 u (Ouderenkoor) voor de intenties van de parochie. di 27 mei 11.30 u H.Mis in de Basiliek te Kevelaer. Voor Anna van de Ven-Winnen en Mia van Dijck-Driessen (namens de Immenhof). do 29 mei 9.15 u Hoogfeest van Hemelvaart. Voor de intenties van de parochie. Misdienaars: za 19.00 u Bart A. en Jelle; zo 9.15 u Ruud en Willem; donderdag 9.15 u Ron en Frank Kevelaer: Men kan zich nog tot zondag opgeven voor Kevelaer bij de bekende adressen. Dinsdag vertrekken de fietsers om kwart vóór acht. Zorgt dat U op tijd bent. We beginnen de H. Mis om half twaalf in de grote basiliek. Willen de deelnemers zoveel mogelijk plaats nemen in de voorste banken bij het altaar? Onderscheiding: Woensdagmiddag heeft Wiet van der Hoff de eremedaille in Goud ontvangen van de St. Gregorius Vereniging vanwege zijn grote verdiensten voor de muziek in Ysselsteyn en Vredepeel, in het bijzonder voor de kerkmuziek. Vanaf deze plek. Wiet, van harte gefeliciteerd en heel veel dank voor al je inbreng in de muziek! t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1