Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 19 9 mei 2003 O Van Lovinckplein 8: Johannes 10,11-18: Ik ben de goede herder. De goede herder geeft zijn leven voor de schapen. Ik ken de mijnen en de mijnen kennen Mij, zoals de Vader Mij kent en Ik de Vader ken. Ik geef mijn leven voor de schapen. Ik heb nog andere schapen die niet uit deze schaapsstal zijn. Ook die moet Ik leiden en zij zullen naar mijn stem luisteren en het zal worden één kudde en één herder. In het evangelie van Johannes geven de ik Ben' spreuken een voorname plaats in omdat zij telkens een diep wezenskenmerk van Jezus openbaren. Als Jezus zichzelf de goede herder noemt, duidt Hij daarmee Zijn zorg aan voor Zijn mensen. Hij heeft daar andere mensen bij nodig die die zorg met Hem delen. Daarom beschouwt de kerk dit thema ook als heel belangrijk voor roepingen. Vandaag wordt er over de hele wereld bijzonder gebeden voor roepingen, voor mensen die bereid zijn om door Hem gezonden te worden. Misschien ook een idee om te bidden voor roepingen uit onze eigen gemeenschap. Intenties van 10 t/m 16 mei 2003: za 10 mei 19.00 u (Enjoy Together) genezing van een zieke; uit dankbaarheid; overl. fam. Mulders- Maessen; Riek Raaymakers; Past. Spreeuwenberg en overl. fam Spreeuwenberg- Verlinden; Coba Jenneskens-Poels. zo 11 mei 9.15 u (Eige Wijsjes) Gezinsviering i.v.m. Moederdag. Overl. Ouders Classens-Baten; Catharina Lemmens-Verstraaten. di 13 mei 19.00 u Johan Vogels en overl. fam Vogels-Jeurissen; Jan van Soest en Yvonne; fam. Cleven- van Dijck; jrd. Willem Smeets. vr 16 mei 13.00 u Huwelijk van Karei Hendrix en Linda Smets. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Stef; zo 9.15 u Bart en Jelle; di 19.00 u Vera en Erwin; vr 13.00 u Frank en Ron. Gezinsviering: In verband met Moederdag is er zondagmorgen een gezinsviering. Alle Moeders (en Vaders ook) en kinderen zijn hierbij welkom. Kevelaer: Mensen die meewillen op de fiets-bedevaart naar Kevelaer op 27 mei, kunnen zich opgeven bij Harry Fleurkens (Lovinckplein 10 b; tel. 541203) Deze opgave is nodig in verband met het eten 'im Priesterhaus'. We hopen dat er weer, net als andere jaren, velen aan deze bede-tocht meedoen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1