Ysselsteyn® Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 15 11 aprii 2003 Van Lovinckplein 8: In deze week herdenken wij de grote gebeurtenissen waarop ons geloof en onze kerk stoelt. Op Palmzondag wordt Jezus met gejuich in Jeruzalem onthaald als koning, maar in dezelfde week keert het tij zich tegen Hem. Hij vraagt zijn leerlingen op de avond voor zijn lijden om met brood en beker aan Hem te lijven denken. Op Goede Vrijdag gaat Hij zijn weg naar Golgotha, waar Hij sterft aan een kruis, en wordt in een graf gelegd. Maarop de derde dag, dit is in de Paasnacht, wordt Hij weer ten leven gewekt, verrijst Hij. Omdat Hij zo de dood heeft overwonnen geeft Hij ons door de doop ook de mogelijkheid tot leven na de dood. Intenties van 12 t/m 18 april 2003: 12 apr za zo 13 apr di 15 apr '~Io 17 apr vr 18 apr Misdienaars: Spreekuur: 19.00 u Gezinsviering i.v.m. Palmzondag, m.m.v. de Eige Wijsjes. Overl. ouders Classens-Baten; M. Poels-Jacobs en overl. fam.; jrd. Wiel Hubers; Piet Swinkels (6 wkd); levende en overl. fam Lambert Janssen-Drabbels; Myrna Michels. 9.15 u Palmzondag. Herdenking van de intocht van Jezus in Jeruzalem. Marlidi Bastiaansen (verj.); jrd. ouders Willemse-Spreeuwenberg en kinderen; Thei Janssen; jrd. ouders Jenniskens-Smits; Gerardus v.d. Munckhof en Bernadina de echtg.; ouders Potten Coopmans. 19.00 u Eucharistieviering voorafgegaan door Boeteviering. Grad Claessens; Piet en Martin Kuypers en overl. fam. Bos-Wouters; jrd. ouders Vollenberg- Aerts; Jep Hendrix. 19.00 u Viering van Witte Donderdag in Vredepeei 19.00 u Kruisweg in onze eigen kerk za 19.00 u Bart A en Jelle; zo 9.15 u Klaas en Stef; di 19.00 u Bart O en Willem. Op dinsdag 15 april zal er geen spreekuur zijn. Ik moet dan naar een vergadering toe. Goede Week: Op Palmzondag is er een Palmwijding en eucharistieviering in Ysselsteyn en Merselo. In Vredepeei is er een dienst rond de palmen met viering van woord en communie. Op Witte Donderdag is er een gezamenlijke viering van de eucharistie (Herdenking van de instelling) in de kerk van Vredepeei. Op Goede Vrijdag is er in de drie kerken afzonderlijk een kruisweg om de lijdensweg van onze Heer te gedenken. Op Paaszaterdag is er een gezamenlijke viering van de Paaswake en Doop in de kerk van Ysselsteyn. We hopen dat, zoals andere jaren, velen deze diensten met ons mee willen vieren. Gezinsviering: Op de vooravond van Palmzondag is er een viering rond Palmpasen voor gezinnen met jonge kinderen. Iedereen is hierbij van harte welkom! Vastenactie: De komende week worden in Vredepeei en Ysselsteyn de zakjes van de vastenactie opgehaald. In Merselo kunt u ze op de schaal in de kerk deponeren of in de brievenbus van de pastorie. U kunt ook op Rabo nr. 12.81.56.260 uw gift overmaken voor de hongerende mensen in Malawi.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1