r AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 9 april is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. V THEMAMIDDAG. Maandag 7 april organiseert de Commissie Ouderenhuisvesting Venray een themamiddag over "Hoe maken wij het mogelijk, dat mensen langer zelfstandig kunnen blijven wonen". Aanvang 14.00 uur in de Kemphaan te Venray. THEMAMIDDAG. Donderdag 8 mei (14.00-16.00 uur) is er in de Kemphaan te Venray een themamiddag over "Omgaan met de ziekte van Alzheimer". Deelname dient bij inschrijving door de afdeling vooraf te gebeuren. Leden die hiervoor interesse hebben kunnen zich opgeven bij Wim Verschuuren (541516) vóór 10 april a.s.. Spreuk van de Week"Ontevredenheid maakt een rijk mens arm; tevredenheid maakt een arm mens rijk" JEU de BOULES. Woensdag 9 april zal er in de "Ho ut werfeen Jeu de Boules-toemooi worden gehouden om de "Sef Wismans-wjsselbeker". Aanvang: 18.00 uur. De finale zal rond 22.30 uur gespeeld worden, waarna de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Het wedstrijdschema zullen alle deelnemers voortijdig ontvangen. De toernooi leiding is in handen van Sef Wismans. We hopen dat veel toeschouwers de teams komen aanmoedigen. MUZIEKVERENIGING "DE PEELKLANK" De notariële akte is opgemaakt en de statutenwijziging is officieel: Vanaf nu gaan fanfare en drumband verder onder de naam: "MUZIEKVERENIGING DE PEELKLANK" Concert in Tungelroy A.s. zondag 6 april geeft de fanfare een uitwisselingsconcert in Tungelroy. Aanvang van dit concert is 18.30 uur. Wij zijn als eerste aan de beurt, gevolgd door de muziekvereniging uit Someren-Eind en om 20.30 uur muziekvereniging "St..Tan"uit Tungelroy. Tijdens dit concert dragen wij wederom kleding naar keuze in de kleuren zwart en/of wit! Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 16.45 uur, waarna gezamenlijk vertrek naar Tungelroy. Het concert wordt gehouden in de accommodatie van handboogvereniging Ontspanning, Kemperveldweg 31, 6005 RC Tungelroy. Komende vanaf de Maaseikerweg, aan de kerk linksaf. Er is een beperkt aantal parkeerplaatsen bij de locatie. Er kan ook geparkeerd worden op het plein aan de kerk, het is dan ongveer 100 meter lopen. Tijdens dit concert zullen wij hetzelfde programma uitvoeren als zondag jl. in de schouwburg: enkele big-band-werken, muziek uit enkele Disney-films en een medley van Robbie Williams. Programma Een aanvulling op het programma van de drumband: Op vrijdag 6 juni verzorgt de drumband een uitwisselingsconcert met drumband Grubbenvorst. Dit concert wordt gehouden in de Smelehof. JEUGDFANFARE In de maand april repeteren we weer in Ysselsteyn. Deze maand zijn Bernadette, Annemarie en Loes aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. De repetitie begint om 18.15 uur. Afmelden bij Lea 06-18572290. Concert op zondag 6 april Dit is een uitwisselingsconcert met 2 andere jeugdorkesten. Het concert begint om 11.00 uur. Alle leden worden om 10.45 uur verwacht in de feesttent aan de Steegsepeelweg te Leunen. Denk aan het uniform: witte blouse en blauwe spijkerbroek. De leden gaan met eigen vervoer. Mocht dit problemen geven, dan graag onderling iets afspreken. Iedereen is van harte welkom op dit concert. Het begint om 11.00 uur en zo rond 13.00 uur zal het concert worden afgesloten met een nummer wat door de 3 jeugdorkesten samen gespeeld gaat worden. Tot ziens op zondag 6 april in Leunen! e

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6