PROGRAMMA JERA'70 VAN 3 apr T/M 12 apr 2003 3 apr DAG: Levend Stratego (bos) 18.15u. 5 apr Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 1 5 apr JOA vergadering 17.00u. 6 apr F1 Sao Paolo Brazilië (groot beeldscherm) 7 apr Jera-Kamp vergadering 18.45u. 10 aprDAG: Beachparty 18.15u. 12 aprGesloten vanwege vrijwilligersweekend Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Op donderdag 3 april hebben we het bosspel Levend Stratego. We zuilen-gezamenlijk heen en terug fietsen. Als een kind direct naar het bos fietst of op de terugweg eerder af wil draaien moet hij toestemming van zijn ouders hebben. De ouders moeten dit dan voorde donderdag laten weten aan René v.d. Pas. (541696) We zullen het spel houden in het bos aan de Rouwkuilenweg. Op donderdag 10 april hebben we Beachparty. Doe allemaal je zomerse kieren aan. Dus korte broek, T'shirt, jurk, hawai blouse enz. enz. Wij zorgen er wel voor dat de temperatuur hoog genoeg is. Fight For Fame: Last Crewsaders heeft afgelopen weekend Fight For Fame 2003 gewonnen. Als prijs mogen ze het festival Jera On Air 2003 openen. Dit zal plaatsvinden op Hemelvaartsdag 29 mei. Het programma ziet er als volgt uit: - Last Crewsaders - Clover - Peter Pan Speedrock - Dreadlock Pussy - Green Lizard - Osdorp Posse - Feuerengel (D) Aanvang: 14.30u. Entreekaartjes v.v.k. 12,- Meer info op www.iera-on-air.nl of mail naar www.jeraonair@planet.nl Vrijwilligers Feestweekend: We vertrekken op vrijdag 11 april om 18.30u. naaren we zijn op 12 april om 18.30u. weer terug in Ysselsteyn. Je moet de volgende spullen meenemen: slaapzak, matje of luchtkussen, tandenborstel of kaugum, oude en schone kleren voor de 28 dag. Een extra paar oude schoenen zal ook geen overbodige luxe zijn. 2e Paasdag: Op maandag 21 april treedt de skaband "The Shandon" uit Italië en de band "Skin of Tears" uit Duitsland op in de Jera. Donderdag Zaterdag Zaterdag Zondag Maandag Donderdag Zaterdag Donderdagavondgroep: WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. i i o «f Dat een uur korter slapen voor veel mensen iets te veel van het goede is bleek uit de opkomst van deze week. Waren er vorige week nog 30 toerfietsers te «nittiHiMPU O bekennen. BJeef deze week het tellertje op een beduidend lager aantal steken. Om 9.30 uur zomertijd vertrokken we vanaf het nog in nevelen gehulde Ysselsteyn voor onze wekelijkse tocht. De tocht ging deze week richting Venray en daarna langs de Maas naar Boxmeer. Hierna terug via Beugen, Haps naar Landhorst. Het peloton spat 5 km. voor het einde uit elkaar als Thijs een tussensprintje plaatst. Het tempo in de kopgroep loopt hierdoor op tot boven de 40 km/h. Het achtervolgend groepje probeert het gat nog te dichten maar heeft klaarblijkelijk te laat gereageerd. Zelfs het kopwerk van de beide Henken mag niet meer baten. Na 78 km belanden we op het terras van ons clubhuis in het inmiddels zon overgoten Ysselsteyn. De thuisblijvers hebben toch weer ongelijk gehad. Fietsen blijft leuk. Ook al moetje er soms wel vroeg voor op. Zondag moeten we nog een half uurtje eerder op. We vertrekken dan om 09:00 uur!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2