TOURCL UBj&ï3 Toerclub Ysselsteyn breekt record. PEELDANCERS DE PEELPANCERS In mei beginnen de Peeldancers met het nieuwe dansseizoen. Graag zouden wij er nog een aantal nieuwe leden bij hebben. Ben je 5 jaar of ouder en houd je van dansen, dan kun je je nu opgeven. Je kunt bij een showdans, een moderne dans of bij het garde dansen. Heb je interesse, dan kun je ook komen dansen bij een training op maandag 31 maart in zaal Forest in Ysselsteyn. Loop gewoon een keer binnen. Om 17.00 uur dansen de minioren met een showdans(5 tot 8 jaar) en om 18.00 uur de junioren met een gardedans(6 tot 12 jaar). Ook een bezoek aan een van de toernooien geeft een goede indruk van wat het dansen inhoudt. Voor de ouders die drie of vier keer per dansseizoen gaan rijden, is het een gezellige morgen of middag. Dansen is niet alleen leuk om te doen maar ook om naar te kijken. Voor meer informatie kun je terecht bij Marian Poels tel. 0478-541414. L.R. de Peeldraver Ponyclub De Welshruiters Op 23 maart, een prachtige lentedag, werd de onderlinge wedstrijd van ruiter- en ponyclub op het ponyclubterrein aan de Gazellenbaan. Uitslag: ressuur ring 1 1 Ellen Egelmeers op Lady Chelsea 2 Natascha Mennen op Paula Extra parcours 1 Kim Egelmeers op Lady Chelsea 2 Hilda Lemmens op Machintosh's 3 Ellen Egelmeers op Ladt Chelsea 4 Tamara Klaassen op Fox Fire 5 Rianne Blatissscn op Minish Dressur ring 2 Springen 1 Hilda Lemmens op Machintosh's 1 Tamara Klaassen op Fox Fire 2 Ildi Kuunders op Nytras 2 Kim Egelmeers op Lady Chelsea 3 Irène Potten op Overa 3 Ellen Egelmeers op Lady Chelsea 4 Irène Potten op Overa 6 Rianne Baltissen Moonlight 7 Irène Potten op Overa 8 Frank Schepers op Poker 9 Sabine Franken op Jupiter 10 Natascha Mennen op Paula De Ruud Nijssen wisselbeker werd gewonnen, door Ellen Egelmeers op Lady Chelsea. De beker van het springen geschonken door Frans v.Rosmeulen werd gewonnen door Tamara Klaassen op Fox Fire. De beker van dressuur ring 2 geschonken door Jan Schepers werd gewonnen door Hilda Lemmens op ■Machintosh's. je beker van dressuur ring 1 geschonken door de club werd gewonnen door Ellen Egelmeers op Lady Cheslsea. De van de Weijer wisselbeker is dit jaar niet uitgereikt, omdat er geen cross verreden kon worden. VOLLEYBALMEUWS Dames: 31-03-03 VCY1 - Olympia Aanvang 20.30 uur Aanwezig 20.00 uur Tellen Joop 31-03-03 VC Tornado - VCY2 Vertrek 19.30 uur Rijden Lianne en Francis v, 04-04-03 Set point 2 - VCY1 Vertrek 19.00 uur Rijden Tonny en Miriam Maar liefst 30 toerfietsers verschenen deze zondag aan de start voor de wekelijkse tocht. Een clubrecord want nog nooit klommen er zo veel leden op hun racekarretje. Henk van Ass had deze week gepland om naar het Zuiden te fietsen en gezien de windrichting was dit geen slecht idee. Voor de eerste 30 km. wind tegen waren er niet veel lecfen te porren om kopwerk te verrichten. Na 25 km. besloten 4 leden alsnog een B groep te formeren Zij gingen dus voor de kortere versie van de tocht. Na plusminus 30 km. toen het weer voor de wind ging kwamen steeds meer toerfietsers hun neus aan het venster steken. Na een finale die de finale van Milaan - San Remo qua spanning benaderde belande we met een gemiddelde van ruim 29 km/h. weer op het terras VSSEISTEV.V

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7