- Duke Resurrection; wat in eerste instantie is begonnen als een crossover-punkbandje is in krap anderhalf jaar uitgegroeid in een volwassen speed/stonerrockformatie, waarin duidelijk de invloeden van de Eindhovense bands 7-zuma-7, Peter Pan en Candybar Planet te horen zijn. - Agitator; 5 man, 5 stijlen die samensmolten tot rap-over crosscore. Vanaf het begin werden verschillende talentenjachten gewonnen. Zo ook het Weerter Amateur Festival 2002 waarmee de band zich een plaats verwierf op Bospop 2002 en nu misschien... - Cleech; deze band maakt eigen nummers geïnspireerd door bands als The Deftones, Limp Bizkit e.d. Dit allemaal in een wat afwisselende stijl, variërend van harde grunge tot rap-achtige teksten tot de richting punk/meta! maakt Cleech. Nadat ze vorig jaar op het laatsté moment afhaakten gaan ze het nou proberen waar te maken op Fight For Fame 2003. - Stoosh; de band afkomstig uit Asten, Vlierden en Lierop maakt poprock met een eigen geluid, eigen melodien en een eigen gevoel. Bij de festival's Op 'tTuffelke in Vierlingsbeek en op 0492 in Helmond leverde dat twee keer de eerste prijs op. Ook hebben ze hun TV debuut (Yorin) al achter de rug en nu staan ze op Fight For Fame. De bands zullen op de dag zelf via een loting de speelvolgdrde bepalen. Na afloop zuilen ze worden beoordeeld door een deskundicje jury met o.a. Frank "HeideroosjesKleuskens en Eelco "Heideroady" van Coevorden. De winnaar mag zoals al eerder verteld het festival Jera on Air 2003 openen, de 2Ê prijs is een optreden in OJC '70 en de 3e+4e prijs zijn vrijkaartjes voor het festival. L..ó al met al, loont het de moeite voor de bands om op deze avonden alles uit de kast te halen en er vol voor te gaan. Het belooft dus twee muzikale en spannende avonden te worden. De entree voor deze avonden bedraagt: 3,- per avond of een passe partout van: 5,- voor beide avonden. Dus kom op vrijdag en zaterdag naar de JERA, aanvang 19.45uur 2e Paasdag: Op maandag 21 april treedt de skaband "Thé Shandon" uit Italië en de band "Skin of Tears" uit Duitsland op in de Jera. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-IJmburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telnohuisartsenpost 0800-1222. KBO AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel JAARVERGADERING. Woensdag 2 april wordt de jaarvergaderi ng gehouden. X™;/ Aanvang 13.30 uur in de Smelehof.. Naast de gebruikelijke agendapunten zal Mw. L. Kcijzer-Bors spreken over "Omgaan met eenzaamheid THEMAMIDDAG. Maandag 7 april organiseert de Commissie Ouderenhuisvesting Venray een themamiddag over "Hoe maken wij het mogelijk, dat mensen langer zelfstandig kunnen blijven wonen". Aanvang 14.00 uur in de Kemphaan te Venray. i BILJARTEN 1 SMELEHOF-competitie. Dinsdag 25 maart werd de finale gespeeld tussen Toon van Soest en Fons Emonts. Laatstgenoemde werd winnaar en mocht uit handen van Diny Janssen de Wisseltrofee in ontvangst nemen. Proficiat, Fons ROELANZIA-toernooi. Dinsdag 1 april start het Roelanzia-toernooi. Alle deelnemers hebben de indeling en het wedstrijdschema reeds ontvangen. Let op: de wedstrijden van woensdag 2 april worden i.v.m. de jaarvergadering gespeeld op vrijdag 4 april Opmerking: De teamleiders mogen naar eigen inzicht de wedstrijden afwerken, ook door inhaal- en vooruit- gespeelde partijen. Veel succes Spreuk van de WeekAanvaarden is de enige manier om te kunnen leven ZOMERTIJD In de nacht van zaterdag 29 maart naar zondag 30 maart begint de zomertijd. De klok wordt dan 1 uur vooruit gezet.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3