lüüiHMfl
ÏH5H3
S.V. YSSELSTEYN
MEDEDELINGEN
KANTINE POETSEN MAANPAg 24 HAART;
Leen Kemmelings, Elly Romme.
KANTINE POETSEN MAANDAG 31 MAART:
UITSLAGEN ZONDAG 16 MAART:
Kessel
1
- Ysselsteyn
1
5-1
Ysselsteyn
2
- Montagnards
2
5-2
Venray
7
- Ysselsteyn
3
Ysselsteyn
4
- ZSV
4
2-0
Sparta
5
- Ysselsteyn
5
2-6
Mersek)
3
- Ysselsteyn
6
8-0
PROGRAMMA ZONDAG 23 MAART:
Meterik
1
- Ysselsteyn
1
aanvang 14.30 uur, A. v/d Heuvel.
RKDEV
2
- Ysselsteyn
2
aanvang 11.00 uur, vertrek 9.45 uur, G.
Lottum
2
- Ysselsteyn
3
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur.
Ysselsteyn
4
- Oostrum
6
aanvang 10.30 uur, H. v/d Weyer.
Ysselsteyn
5
- VW'03
6
aanvang 10.00 uur, M. Houben.
SVOC'Ol
4
- Ysselsteyn
6
aanvang 11.15 uur, vertrek 10.15 uur.
UITSLAG WEDSTRIJD ZATERDAG 15 MAART:
Ysselsteyn
- Milheezer Boys
3-1
WEDSTRIJD ZATERDAG 22 MAART:
Neerkandia
- Ysselsteyn
17.00 uur, vertrek 16.15 uur, spelers 19
5ATERDA
G 29 MAART:
Ysselsteyn
- America.
UITSLAG WOENSDAG 12 MAART:
HRCco
BI
- Ysselsteyn
BI
2-3
UITSLAG ZATERDAG IS MAART:
Ysselsteyn
BI
- Montagnards
BI
2-0
Ysselsteyn
Dl
- Vitesse
D2
2-2
Wanssum co
D2
- Ysselsteyn
D2
1-1
Oostrum
Él
- Ysselsteyn
El
1-3
Sparta'18
E3
- Ysselsteyn
E2
4-2
Ysselsteyn
E3
- Stormvogels
E2
2-0
Hegeisom
F1
- Ysselsteyn
F1
0-4
Ysselsteyn
F2
- Belfeldia
F2
4-3
Ysselsteyn
F3
- Wittenhorst
F5
8-0
Heijen
F3
- Ysselsteyn
F4
1-12
Ysselsteyn
MF 3-4
- Wanssum
MF 1
Wittenhorst MF 1 10-2
PROGRAMMA ZATERDAG 22 MAART;
Milsbeek
BI -
Ysselsteyn
BI
aanvang 14.30 uur, vertrek 13.00 uur.
Oostrum
BI -
Ysselsteyn
B2
aanvang 14.00 uur, vertrek 13.00 uur.
Ysselsteyn
Cl -
Irene spel.
C4
aanvang 13.00 uur, nr. 73271, Martien Wijnands.
SVOC'Ol
Dl -
Ysselsteyn
Dl
aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur.
Ysselsteyn
D2 -
Venray
D6
aanvang 13.00 uur, nr. 67019, G, Deters.
Achates
El -
Ysselsteyn
El
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.00 uur.
Ysselsteyn
E2 -
BW'27
El
aanvang 11.15 uur, nr. 69490.
Ysselsteyn
E3 -
Volharding
E4
aanvang 09.30 uur, nr. 69724.
Ysselsteyn
F1 -
Resia
F1
aanvang 11.15 uur, nr. 70419.
Ysselsteyn
F2 -
Wittenhorst
F7
aanvang 09.30 uur, nr. 72398.
Venray
F9 -
Ysselsteyn
F3
aanvang 11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
Milsbeek
F2 -
Ysselsteyn
F4
aanvang 09.30 uur, vertrek 8.30 uur.
Ysselsteyn
MF 1-2 -
BW'27
MF 1-2
aanvang 11.00 uur.
Hegeisom
NF 1-2 -
Ysselsteyn
MF 3-4
aanvang 11.30 uur, vertrek 10.45 uur.
RDDEN ZATERDAG 2? M/VARH
Ysselsteyn BI; Danny Geerets, Danny van Soest, Maurice Pouwels, Phil Versteegen.
Ysselsteyn B2; Willem Claessens, Dave Spreeuwenberg, Mark de Wit, Eva Roos.
Ysselsteyn Dl; Klaas Crienen, Bart van Osch, Bart Alders, Joris Verheijen.
Ysselsteyn El; Simon Jeurissen, Ruud Bouwman, Mark Swinkels.
Ysselsteyn F3; Fred Spreeuwenberg, Roy Pijnenborg, Mike Voermans.
Ysselsteyn F4; Stijn van Gassel, Carlo Janssen.
W 1 Nw/ i
uv juiiuiu f\i iui n_v_i