FANAFRE DE PEELKLANK Corveedienst /*X" Corveedienst voor de maand maart Sraar Arts, Linda Bouwman, Sandra Bouwman en Ingird Bruin. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Concert fanfare Schouwburg Door onvoorziene privé-omstandigheden van onze dirigent J.Laumen kon het concert van zondag 9 maart jl. in de Schouwburg in Venray niet doorgaan. Helaas was het voor ons op die korte termijn niet mogelijk om dit nog op de een of andere manier bekend te maken. Het spijt ons, als u voor niets naar de Schouwburg bent gegaan om ons te beluisteren. We hebben wel een verzoek ontvangen om op zondag 30 maart alsnog in de Schouwburg op te treden van 11.00-12.00 uur. Leden, kijk thuis na of je op die datum kunt. We zullen dit as. maandag tijdens de repetitie bespreken, volgende week weten we dan of deze datum door kan gaan. Peeltoernooi drumband Van de organisatie van het Peeltoernooi hebben we vernomen, dat de drumband nog geplaatst kan worden voor een optreden op zaterdag 21 juni. Noteer deze datum in je agenda. Tijdstip van optreden is nog niet bekend. -TEUGDFANFARE Rijden op vrijdag 14 maart: Renee Wilmsen, Teun v.Vegchel en Lea Hendriks. Rijden op vrijdag 21 maart: Nicole Romme, Willeke Koonings en Lidian de Weert. We vertrekken om 17.55 uur bij het gemeenschapshuis. Afgmelden bij Lea 06-18572290. Het eerst volgens concert is op zondag 6 april. Houdt deze datum vrij. ZIJ-ACTIEF afd. Ysselstevn Z i I^CTIEF Dag voor Alleenstaanden Op donderdag 27 maart is de dag voor alleenstaanden in cafézaal 't Brugeind in Meerlo.Op deze dag houdt mevr. Lenie de Zwaan of mevr. Mirjan Hommes van het Cisa een inleiding met als titel "alleenstaanden in verbondenheid". Verder staat op het. programma nog een viering en een leuk ontspanningsmoment. Opgeven voor deze dag kan bij een van de bestuursleden voor .18 maart. Bij de opgave dient men tevens de eigen bijdrage van 12,50 te voldoen. Thema-avond magnetiseur 20 maart as. komt dhr. Ton Brouwers uit Sevenum ons het een en ander vertellen over zijn werk als magnetiseur, over paranormale geneeswijze en over aardstralen. Deze avond wordt gehouden in het gemeenschapshuis om 20.00 uur. TOURCLUB -X De eerste Tocht van Toerclub Y sselsteyn werd gekenmerkt door een volledig —mnanbewol^te hemcl ei'g veel wind (vooral tegen) en een voor sommige wielrenners een iets te hoog tempo. Een traditionele openingstocht kun je wel zeggen. Het verschil tussen de winterslapers en de stoere doorbijters op ATB of spinning-fiets is tijdens de eerste tocht altijd wel een item, maar dit jaar kwam daar nog een schepje bovenop door de felle tegenwind. Hierdoor lag het tempo voor sommige winterslapers toch wel wat aan de hoge kant. Maar zoals elk jaar is dit verschil na een paar trainingsweken weer weg. Om met Barry Stevens termen te besluiten "vooral doorgaan" Zondag is hiervoor de eerste gelegenheid. Start om 10:00 uur voor weer 60 km met "gids" Patrick. Om niet weer tegen dezelfde problemen als voorgaand verslag weergeeft aan te lopen zullen we van start gaan met een hoofdgroep met een of twee subgroepen. De hoofdgroep zal met een gemiddelde snelheid van 28 tot maximaal 30 km/hr rijden. De spinners en ATB 'ers kunnen dan eventueel apart hun tocht rijden. Tevens zal er hoogstwaarschijnlijk een groep gaan rijden met een iets lagere snelheid. Op deze manier zal iedereen aan zijn trekken kunnen komen. Zondag voor de start praten we dit even door. -♦ioöjS! Je OTir«u.<i «'9(r»*n*6i..»a

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5