Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 11 14 maart 2003 Van Lovinckplein 8: Marcus 9,2-10: Voor hun ogen veranderde Hij van gedaante, en zijn kleren werden schitterend wit, zoals geen bleker op aarde ze maken kan. Elia verscheen hun samen met Mozes, in gesprek met Jezus. Als mensen in de bijbel een berg opgaan, gaat er altijd iets bijzonders gebeuren. E t in het evangelie van deze zondag gebeurt is heel bijzonders. Jacobus, Johant.es en Petrus lopen met Jezus naar boven en hebben daar de ervaring van hun lever Ze zien er een stukje glorie, een gedaanteverandering. Jezus ten voeten uit. Elven worden de leerlingen uit de angst voor de toekomst weggehaald om te zien hoe het worden zal. Als je dat gevoel van geluk gekend hebt, zeg je misschien net als Petrus: kom laten we hier blijven, want hier is het: goed. Maar op dat moment word je op de schouder getikt, ontwaak je uit de droom en wordt er gezegc: den:;, eraan er bestaan geen rechte lijnen in het leven. Je moet terug naar de vlakte, naar de werkelijkheid. V aar je kent de gedaanteverandering. Als jc beneden loopt, kijkje af en toe omhoog, wetend dat het gel uk bestaar. Intenties van 15 t/m 21 maart: za 15 mrt 19.00 u Kinderkoor. Frank van de Pas; ouders Horrevoets-Havermans; Josephien Sanders van Otterdijk; Piet Swinkels; Ouders Geurts-Peeters; Ria Koonings-Zanders, zo 16 mrt 9.15 u Marlidi Bastiaansen; Hendricus van de Ven en echtg. Maria Verheijen en Theo van de Ven; Petran Fleurkens. li 18 mrt 19.00 u Voor de zieken. Johan Vogels en overl. fam Vogcls-Jeurissen; jrd. ouders Vergeldt- Smeets; Berta en Jo Jagers; An Hellegers-Maas; Piet Litjens. Misdienaars: za 19.00 u Ruud en Jelle; zo 9.15 u Vera en Stef; di 19.00 u Ron en Frank. Doopsels: Op zondagmiddag worden om 14.00 u gedoopt; Loes Smits, Puttenweg 80 Julia Kortooms Dopheide 27 Vastenactie: Dit jaar zal in ons cluster van Ysselsteyn, Merselo en Vrcdepeel aandacht besteed worden aan het probleem van de honger in Malawi. Door droogte en door Aids heeft men geen fatsoenlij ke oogst kunnen binnenhalen. Daardoor is een grote hongersnood ontstaan, en wij willen daaraan vooral noodhulp geven. Op 25 maart 2003 is er een informatie-avond in café Den Tommes in Merselo. Broeder Gerrit Gommans, uit Vierlingsbeek, die juist is teruggekeerd na 40 jaar Malawi, en pastoor Jeu Jenniskens, die daar 20 jaar is geweest, zullen die avond verzorgen. Iedereen is van harte welkom! JËfiQ

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1