Mededeling Dorpsraad: YSSELSTEYNS NIEUWSBLADJaarbijdrage Het lukt ons ieder jaar met hulp van allen, onze adverteer ders en onze grote sponsoren, Boerenbond Ysselsteyn en de Rabobankinmiddels Venray Meerlo-Wanssum)om de uitgave van ons wekelijks nieuwsblad, het. Y.N.B. mogelijk te maken. Het is gebruikelijk om in februari/ maart om de jaarbijdrage van de inwoners te vragen. Ook nu willen we weer om uw jaar bijdrage vragen. De jaarbijdrage is gelijk met die van vorig jaar. Daarom zien we graag als bijdrage EURO 8,00 per bezorgadres tegemoet Deze bijdrage wordt bij degenen die daartoe een machtiging ver strekten in de loop van deze week van de rekening afgeboekt. Degenen die GEEN machting verleenden willen we vragen om deze bijdrage ad Euro 8,-- over te boeken op de bankrek.nr. 1593.90.125 bij de Rabobank t.n.v. Ysselsteyns Nieuwsblad. Nog liever zouden wij hebben dat ook zij een machtiging tot jaarlijkse afboeking geven. Machtigingsformulieren kunt U hiervoor bij uw bank verkrijgen maar om het gemakkelijk te maken, zullen we degenen die nog geen machtiging tot jaarlijkse afboeking hebben gegeven een dezer dagen een brief toezenden. Daarin zal alles nog even worden verduidelijkt. Allen bij voorbaat dank voor de bijdrage. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op (^Ysselsteyïl maandag 10 mrt. '03 in zaal "Roelanzia" A) 19.00 uur Inloopavond: Bezichtiging concept voorontwerp bestemmingsplan Op deze avond wordt het concept voorontwerp bestemmingsplan op panelen gepresenteerd. Medewerkers van de Gemeente zijn aanwezig om uitleg te geven en vragen te beantwoordea Tijdens de reguliere dorpsraadsvergadering wordt dit concept toegelicht, aansluitend is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Ook zijn formulieren aanwezig, waarop een ieder zijn wensen en/of bedenkingen schriftelijk kan doorgeven B) 20.00 uur Dorpsraadsvergadering Agenda: 1 .Opening 2.Toeiichting concept voorontwerp bestemmingsplan en gelegenheid tot het stellen van vragen 3. Spreekrecht publiek n a v de agendapunten mogelijkheid omaa.v. de agenda aanvullende informatie te geven). 4.Verslag vergadering van 10 febr '03. 5.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 6-Mededelingen vanuit de commissies 7.Financieel jaarverslag YNB. 8. Rondvraag. 9.Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.J v/d Pas

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2