Basisschool 'St.-Oda' - Oudervereniging Carna valsmiddag Vrijdagmiddag 28 februari a.s. vieren we met alle groepen carnaval in de 'SmelehofPrins Maikel zal hierbij zijn opwachting maken. De ochtend-schooltijd eindigt die dag voor iedereen om 11.30 uur. Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn, waarbij we ze vragen de fietsen te plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om 15.45 uur zal de middag afgelopen zijn. De deuren van het gemeenschapshuis zullen ook pas om 15.45 uur geopend worden. Dit natuurlijk i.v.m. de veiligheid van de kinderen. De kinderen kunnen dan om 15.45 uur bij het gemeenschaps huis worden afgehaald. Deze middag willen we graag vieren met alle kinderen van de school. Dit betekent dat ook de kleuters worden verwacht. Wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers en confetti meegeven. Naiaarsvakantie Na de camavalsmiddag begint de voorjaarsvakantie, die duurt tot 10 maart. We wensen iedereen een fijne week toe. Vrijwilligers luizenbrigade De school is dringend op zoek naar ouders, die de brigade willen komen versterken. Na alle schoolvakanties n incidenteel bij voorkomen van luizen worden de kinderen gecontroleerd. Het controleren neemt meestal 2 tot 3 uur per keer in beslag. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Carla Bouwman (tel. 0493 526260). Wij vertrouwen op uw medewerking. Aanmelden nieuwe kleuters Op maandag 17 maart a.s. is er de aanmelding van nieuwe leerlingen op onze school. Ouders waarvan het kind tussen 1 augustus 2003 en 1 augustus 2004 vier jaar wordt, kunnen hun zoon/dochter komen aan melden. Een aanmeldingsformulier wordt van tevoren via de peuterspeelzaal uitgedeeld. Ouders waarvan het kind niet op de peuterspeelzaal zit, kunnen een formulier krijgen op school of eventueel alvast een exemplaar opvragen via e-mail: bs.sintoda.yss@srob.nl. FANAFRE DE PEELKLANK Programma carnaval Zaterdag 1 maart Serenade prins Maikel I in het gemeenschapshuis om 20.30 uur Maandag 3 maart Deelname optocht in Venray. Ons nummer in de optocht is nog niet bekend. Gelieve hiervoor Peel en Maas te raadplegen, Dinsdag 4 maart Deelname optocht in Ysselsteyn. Vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 14.00 uur. Bij deze gelegenheden in eigen carnavalskleding! Heb je geen vervoer voor de optocht in Venray, neem dan even contact op met één van de bestuursleden of één van je collega-muzikanten. Er zijn enkele leden, die niet alle carnavalsmuziek hebben. Informeer dan bij een van je collega-muzikanten, of die een partij voor je hebben. Extra repetitie fanfare I.v.m. het concert in de schouwburg is er op zaterdag 8 maart een extra repetitie voor de fanfare. Aanvang 17.00 uur!! Graag allemaal aanwezig!! Het concert in de schouwburg is op zondag 9 maart van 12.30-13.30 uur. Tijdens dit concert in "bigband"stijl dragen we kleding naar keuze in de kleuren zwart en/of wit. Voorafgaand aan ons concert is er een optreden van Zangvereniging "Venrode"uit Venray. JEUGPFANFARE Op vrijdag 28 februari repeteren we in Merselo. Vertrek om 17.55 uur bij de Smelehof. Rijden: Teun v.Vegchel, Rinske v.Hees, Renee Wilmsen. Direct na de repetitie gaan we in Merselo een serenade brengen aan Sef I Jeugdprins van Venray). We zullen dus wat later thuis komen. Sef is lid van onze jeugdfanfare en daarom brengen we hem een serenade. Trek allemaal een blauwe spijkerbroek en een witte blouse aan, Op vrijdag 7 maart is er geen repetitie i.v.m. de carnavalsvakantie. Afmelden voor de repetitie bij Lea 06-18572290.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5