Ysselsteyn Senioren Openings Toernooi Op zondag 23 maart wordt in tennishai "Racketsport" in Deurne het openingstoernooi voor het seizoen 2003 gespeeld. De wedstrijden worden 's middags gespeeld vanaf 13.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 5,00 per persoon. De wedstrijden worden gespeeld als dubbels in poules, die op sterkte zijn ingedeeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. U kunt zich hiervoor telefonisch opgeven bij Jan Ewais (541781of bij Dirk (541428) of tijdens de jaarvergadering van vrijdag, 14 maart. De inschrijving sluit op zondag 16 maart. Tennislessen Afgelopen jaar werden de tennislessen verzorgd door Anke van Cuijck. Aan het einde van het seizoen 2002 heeft Anke ons medegedeeld, dat ze in verband met haar stage op Curacau en haar afstuderen op de ALO in Tilburg niet in staat is om ook dit jaar de tennislessen te verzorgen in Ysselsteyn, ondanks dat ze het met zeer veel plezier heeft gedaan. Intussen hebben we een nieuwe trainer gevonden in de persoon van Paul van Helden uit Meldersio. Paul maakt deel uit van Tennisschool Maascourt, een samenwerkings verband van enkele trainers als Ge Korsten en Twan Lenssen. Vele jeugdige talenten uit de regio, zoals Marleen Custers worden getraind bij deze tennisschool. De lessen zullen plaatsvinden op woensdagavond en zaterdagochtend voor de senioren en op woensdag- en vrijdagmiddag vanaf 16.00 uur voor de jeugd. Paul zal zich tijdens de jaarvergadering aan de leden voorstellen. Banen De tennisbanen zijn tot de opening van het buitenseizoen, begin april, gesloten. Ik ga ook tennissen bij TVY! Wil je sportief bezig zijn, dan heeft tennissen bij TV Ysselsteyn vele voordelen: Beginnen met tennissen kun je op elke leeftijd; Tennislessen voor beginners tot gevorderden Gezellige toernooien en competities Je treft een bloeiend verenigingsleven Voor meer informatie of nieuwe aanmeldingen kun je terecht bij: Annie Jansen-van de Pas, Ringweg 1, 5813 BP Ysselsteyn. Tel: 0478-541495 UIT N O DIGING Speelplezier in tennis staat vooropl Voor wat? Informatieavond over tennis Wanneer? 13 maart Hoe laat? 19.30 uur Waar? In de nieuwe kantine van TVY, op tennispark "de Heining" Voor wie? Jeugdleden van TVY en hun ouders en alle jeugd van Ysselsteyn en hun ouders die graag willen komen luisteren of geïnteresseerd zijn Wie heeft de organisatie? De jeugdcommissie van TVY, Informatie: Math Heetkamp 0478-541225 Wat bieden we? Uitleg wat TVY doet voor de jeugd, een presentatie van de tennis leraren en gelegenheid tot vragen stellen. We hopen veel sportievelingen te mogen begroeten!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 10