Elk PROGRAMMA JERA'70 VAN 13 feb T/M 23 feb 2003 Donderdag 13 feb Infoavond 18.30U. Zaterdag 15 feb Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 20.00U. Medewerkergroep 3 Zondag 16 feb Carnavalsbal SVY 14.00u. Donderdag 20 feb Spokentocht 18.30u. Zaterdag 22 feb J.O.A. vergadering 17.Q0u. Zaterdag 22 feb Discotheek v.d. jeugd v a 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 1 Zondag 23 feb Receptie Jeugdprins Rik den Urste 15.11u. Medewerkergroep 2 Voor meer info check: www, vsselstevn.com/iera 7 0 Donderdaqavondqroep: Op Donderdag 20 februari hebben we bij de Donderdagavondgroep de Spokentocht. We zuilen gezamenlijk met de fiets vertrekken bij de Jera naar het bos. Na de spokentocht zullen we weer gezamenlijk terug naar de Jera fietsen. Vandaaruit kan iedereen naar huis toe. Zorg ervoor dat de verlichting op je fiets werkt. Het is ook verstandig om oude kleren en eventueel laarzen aan te doen. Neem GEEN zaklamp mee. De Spokentocht kan misschien een beetje uitlopen tot 20.15u. 20.30u. Vrijwilligers Spokentocht: Donderdag komen we om 17.30u. bij Egelmeers bij elkaar. Probeer zelf een carnavalspak (zoals bijv. Monnik, Ridder enz.), masker, bivakmuts, toeter enz. mee te nemen als je dat thuis hebt. Bij Egelmeers zullen we de kleren en attributen verdelen en zullen ook de nodige gezichten gesminkt worden. Als je thuis niks hebt doe dan zo'n donker mogelijke kleren aan. Het is voor jezelf ook fijn om een aansteker en een zaklamp mee te nemen. Als je zin hebt om mee te helpen kun je je nog opgeven bij René v.d. Pas. (tel.541696; mail: renevdpas@hotmail.com) We hebben niet alleen 'spoken' nodig voor die avond zelf, maar ook personen die woensdag en/of donderdagmiddag mee op kunnen bouwen. Fight for Fame Fight for Fame is een open podium/ bandwedstrijd waar bands uit de regio strijden voor een jaarlijkse festival van OJC Jera '70 -> Jera On Air. Dit jaar zullen op dit Festival de bands: Clover, Peter Pan Speedrock, Dreadlock Pussy, Green Lizard, Osdorp Posse en Feuerengel (D) acte de presente geven. De winnaar mag het festival Jera on Air 2003 openen en krijgt daarvoor een standaard vergoeding. 2e prijs is een optreden in OJC Jera '70 3e+4e prijs zijn vrijkaartjes voor het festival. Jera's Fight For Fame wordt dit jaar gehouden op vrijdag 28 en zaterdag 29 maart. Voor opgave of meer info mail to: fightforfamefglhotmail.com plaats op het WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door dc Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. BASISSCHOOL St.ODA Hoewel Paul Speijcken sinds januari jl. niet meer op onze school werkt, willen wij u toch op de hoogte brengen van zijn huwelijk. Paul trouwt vrijdag 14 februari a.s. met Christina Smit in Hollum op Ameland, Voor degenenen die Paul en Christina een kaartje willen sturen, hier het adres: Claudiahof 21, 5801 LE Venray. Op 18 februari dienen alle kinderen het bibliotheekboek mee naar school te brengen. Zij krijgen die dag geen nieuw boek mee naar huis. Op 25 februari zijn er weer nieuwe boeken voorhanden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2