Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 7 14 februari 2003 Van Lovinckplein 8: Marcus 1, 40-45: Er kwam een melaatse op Jezus afdie om hulp vroeg. Hij vie! op zijn knieën en zei: x Als U wilt, kunt U me rein maken.' Diep ontroerd stak Hij zijn hand uit en raakte hem aan. N Ik wil het, word rein', zei Hij. Meteen verdween zijn melaatsheid, en hij werd rein Intenties van 15 t/m 21 februari 2003: za 15 feb 19.00 u (volkszang) Stan Pijnenborg (verj.); overt, fam. Mulders-Maessen; Wiel Hubers; jrc Mien Claessens-Zanders; jrd. Frans Claessens en echtg. Wilhelmina en Gertruda Michels; Mat van Dijck; jrd. Jan Lemmen; jrd. Dien Kleuskens-Wijnen; ouders Derikx-Hendriks; uit dankbaarheid t.e.v. O.L.Vrouw. zo 16 feb 9.15 u jrd. Petronella Cox-de Lauw; Marlidi Bastiaansen; Grad Claessens. di 18 feb 19.00 u uit dankbaarheid (R); Pieter Verheijen en Maria Litjens; Jacqueline Bos-Janssen en overl. fam. Misdienaars: za 19.00 u Vera en Erwin; zo 9.15 u Bart O. en Willem; di 19.00 u Ron en Frank. Vormsel: Volgende week ontvangen 24 leerlingen van groep acht het sacrament van het Vormsel. Hierover schrijft de catechismus van de katholieke Kerk: Het vormsel is de zending van de heilige Geest, in de dubbele betekenis van het woord zending. Wij ontvangen met het sacrament de gave van Gods Geest die over ons gezonden wordt, maar deze zending betekent dat wij zelf gezonden zijn om het heil in de wereld uit te dragen. In de zalving krijgt de vormeling de kracht èn de soepelheid om de zending ook inderdaad te volbrengen, opdat zij die gezonden zijn, gezond zijn. f. -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1