KBO AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel WANDELING. Woensdag 5 februari willen we onder leiding van een gids een Peel- wandeling (ongeveer 4 km) gaan maken. We vertrekken om 13.30 uur vanaf hoek Puttenweg-Ontginningsweg. En we zijn daar om ongeveer 16.00 uur weer terug. Zorg voor goede schoenen. Wij zorgen voor de koffie tijdens de pauze. Inlichtingen bij Diny Vollenberg (tel. 514304) of Johan Lemmens (tel. 541990). BILJARTEN SMELEHOF-competitie. Maandag 31 maart worden de wedstrijden gespeeld tussen de groepswinnaars en dinsdag 1 april de finale om de wisselbeker. Willen de teamleiders ervoor zorgen, dat in week 13 (24 t/m 28 maart) alle groepswedstrijden gespeeld zijn. Uitslagen Federatie-competitie: week 04 Grubbenvorstl-Ysselsteyn 1 7-2 Castenray 2-Ysselsteyn 4 2-7 America 2-Ysselsteyn 2 7-2 De Wevert 4-Ysselsteyn 5 5-4 Ysselsteyn 3-Hegelsom2 2-7 Ysselsteyn 6-Leunen 5 5-4 Spreuk van de Week"Woorden zijn dwergen, voorbeelden bergen FANAFRE DE PEELKLANK J aarvergaderin g Maandag 27 januari j.l. werd de jaarvergadering gehouden. De vergadering ging accoord met de voorgestelde statutenwijziging. Na het opmaken van een notariële akte is die statutenwijziging officieel. Daarna zullen we dan ook verdergaan onder de naam "Muziekvereniging de Peelklank", Corveedienst Corveedienst voor de maand februari: Annemarie Wijnands-Collin, Peggy Arts, Jacqueline van Asten en Hans Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Afmelden Tot nader bericht vragen wij de leden van de fanfare zich af te melden voor de repetitie bij Jacqueline van Asten, tel. 541849. Indien leden van de drumband verhinderd zijn de repetitie bij te wonen, dienen zij zich rechtstreeks af te melden bij instructeur Peter vd Loo, tel. 06-53445434. Oud ijzer Regelmatig bereiken ons vragen of het mogelijk is ook buiten de oud ijzer acties om. oud ijzer in te leveren. Dat is inderdaad mogelijk. Sinds enkele jaren staat er een container op het terrein van Aann.bedr. M.J.Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Deze is bereikbaar tijdens kantooruren. Voor verdere vragen over oud ijzer kunt u terecht bij onze contactpersoon Leo van Soest, tel. 541871. Programma Voorlopig programma 2003: Zaterdag 8 maart Extra repetitie fanfare i.v.m. schouwburgconcert Zondag 9 maart Concert fanfare in schouwburg 12.30- 13.30 uur Zondag 6 april Concert fanfare in Tunelroy (onder voorbehoud) Zondag 18 mei Deelname fanfare aan Open Dag Muziekschool/Manifestatie Uit de Kunst in het kader van IVM -pilot-project Zondag 22 juni Afsluiting wandelvierdaagse Venray Vrijdag 11 juli Fanfare deelname aan Venray Muzikaal Totaal (onder voorbehoud) Zondag 19 oktober Gezamenlijk concert fanfare en drumband Zondag 21 december Kerstconcert Leden, bewaar dit overzicht. Er zijn enkele optredens onder voorbehoud, houd deze datums toch vast vrij. Natuurlijk is het mogelijk, dat er nog wijzigingen optreden. Deze worden normaal gesproken tijdig en meermaals in YNB vermeld. JEUGDFANFARE Rijden op vrijdag 31 januari: Loes Poels, Stefanie Romme en Rinske van Hees. Afmelden bij Lea: 06-18572290.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5