ZIJ-ACTIEF afd. Ysselstevn Thema-avond notaris: A Op maandag 3 februari zal notaris Weijs uit Venray voor ons een avond verzorgen ,CTIcr over }jet thema het nieuwe erfrecht. Er is al veel over geschreven en sommigen zijn misschien al naar zo'n avond geweest. Toch is het zinvol om naar deze avond te komen luisteren en eventueel vragen hierover te stellen. De avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Kienen: Dinsdag 4 februari is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Marian Poels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Opfriscursus theorie: Op dinsdag 11 februari organiseren wij i.s.m. autorijschool Nottelman een opfriscursus theorie. Vorig jaar was de belangstelling zo groot, dat wij verschillende mensen hebben moeten teleurstellen. De cursus wordt gegeven bij autorijschool Nottelman, Gratenstraat 7 in Venray. Wil je ook weten of je theorie nog goed beheerst, dan kun je opgeven bij R.de Wit tel. 541402 tot en met 7 februari. Curus karakters en temperamenten: Vorig jaar hadden we een zeer interessante avond over dit onderwerp en er bleek veel belangstelling voor een cursus. Deze cursus zal zijn op de maandagavonden: 5,12,19 en 26 mei 2003, steeds om 20.00 uur. De kosten zijn 62,-, waarvan u 12,— als voorschot dient te voldoen bij opgave. Opgave graag schriftelijk, inclusief het voorschot bij Toos Arts, Litsenbergweg 28. Willen degenen, die vorig jaar aangegeven hebben, dat ze belangstelling hebben voor de cursus, zich nu nog wel even schriftelijk aanmelden! AGRARISCHE VROUWEN AGENDA AGRARISCHE STUDIEGROEP Aan alle agrarische vrouwen van Ysselstevn! Wij zijn op zoek naar nieuw jonge leden, die onze groep zouden willen versterken. Wil je graag wat meer weten over onze groep neem dan contact op met mevr.. Classens Moostdijk 4 tel. 0493-529280. Volgende bijeenkomst 11 febr. a.s. om 8.45 uur bij de Boerenbond boven. Mevr. Witlox zal ons deze morgen wat vertellen over voedselveiligheid. Groep 1 Groep 2: Groep 3: Groep 4: Marleen/Hilda Maria/Liesbeth Wilma/Anja Hetty/Rosemarie PEUTERSPEELZAAL "DE CALIMERO'S" Vadermorgen/middag Wij willen graag alvast de datum van de vaderochtenden/middagen onder uw aandacht brengen. Uw peuters krijgen hiervan terzijnertijd nog een uitnodiging mee naar huis. zaterdagmiddag 5 april zaterdagmorgen 5 april zaterdagmorgen 12 april zaterdagmiddag 12 april Aanmelding U kunt uw peuter vanaf zijn/haar 2e veijaardag aanmelden voor de peuterspeelzaal bij Carine Houben tel. 541981. Bij voorkeur bellen tussen 18.00 en 20.00 uur. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. Pcvtefspetlzocl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3