dh RE IJ ZE KL U U T EN LIEDEJESMIPDAG Wej hebbe afgeloeëope zondag wer kunnen genieten van enne fanfastische middag iën De Smelehof. Bej de Reuzekluut was ut intzettend druk en wej hebbe wer drie moje liedjes die durgaon nor de bonte aovunden. Bonte Aovimden Kommende zaoterdag is de urste bonte aovund. De artiesten en de techniek is dur klaor vur. Wej verwachten ollie vanaf 19.00 uur. Kom op tied zodat we ok um 20.00 uur kunnen beginnen. Atderenaovund Op donderdag 6 llbberuari zal dit jaor dun aiderenaoviind gebalde werre. As daor nog alderen zien die mit willen doen dan kunnen zej zich opgève bej Willie Runnings tel. 545105. HIPPE BRULLUFT Vanuut Reuzesteyn is dur ok vur dit stel massaal genominierd. Dizze waek wört dur dus én bietje van ut twedde paar bekend gemakt. Wette geej wat dur van dees schatjes van kiender gewörre is? Heej reejt mit rubber dur de blubber en zeej is dur geknipt vur. Uitslag Peeldaneers toernooi 19 januari 2003 Kimberley Xhofleer Amber Dobbe Marleen Alders Loes Poels Happy Stars Little Stars Dancing Stars Lucky Stars solo junioren 2e divisie solo junioren le divisie solo jeugd Is divisie solo jeugd 1® divisie garde junioren 2e divisie show minioren karakter garde jeugd 1® divisie show jeugd modern XA PFEL&ANC£RS yssetmf* 244 punten 2e prijs 270 punten 2® prijs 274 punten 3® prijs 272 punten 4e prijs 219 punten 4® prijs 232 punten 2® prijs 272 punten 3° prijs 239 punten 5® prijs Iedereen van harte gefeliciteerd. Vooral onze jongste groep de Little Stars hebben prachtig gedanst. Meiden ga zo door'i Wij willen graag alle sponsoren en medewerkers hartelijk bedanken voor hun inzet. Zonder hen zou het onmogelijk zijn om het Peeldancerstoernooi te organiseren. Nogmaals iedereen hartelijk bedankt. Het was fantastisch!! Bestuur Peeldaneers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5