.Blad. ;III6 m Ti JU, Mn blijf je soepel Redactie: Dorpsraad Jrg41, nr.4, 24 januari 2003 Van Lovinckplein 8: Marcus 1,14-20: Toen Hij eens langs het meer van Galilea liep, zag Hij Simon en Simons broer Andreas op het meer hun netten uitgooien; want het waren vissers. Jezus sprak hen aan'. 'Kom achter Mij aan, en Ik zal jullie tot vissers van mensen maken. En meteen lieten ze de netten achter en volgden Hem. De vissers worden leerlingen van Jezus door zijn oproep om om te keren en te geloven in het evangelie te beantwoorden. Zij vertrouwen zich toe aan Jezus, ze volgen hem, ze gaan achter hem aan en dit betekent een radicale omkeer. Door in te gaan op Jezus' oproep gaan zij anders aankijken tegen en op een andere wijze om met hun middelen van bestaan en hun familierelaties. Beide roepingsvcrhalen drukken op symbolische wijze uit datje toevertrouwen aan Jezus en zijn verkondiging van het evangelie van God je geheel en al in beslag neemt. Intenties van 25 t/m 31 januari 2003 za 25 jan 19.00 u Kinderwoorddienst (Eige Wijsjes) Rien Gommers; overl. ouders v.d. Pas-Cus:ers; j* d. Mathieu Arts; Jan van Knippenberg; overl. fam. Mulders-Maessen; Teng Poels. zo 26 jan 9.15 u (Ouderenkoor) jrd. Elisabeth Potten-Coopmans; jrd. ouders van Vegchel-Verheijen; overl. ouders Rongen-Verhalle; Marlidi Bastiaansen. di 28 jan 19.00 u Overl. ouders Arts-Heidens; Lies Koonings-Veron. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Erwin; zo 9.15 u Joris en Jelle; di 19.00 u Bart A. en Stef. Kinderwoorddienst Deze zaterdag is er weer een kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m groep 8. Zij gaan op hun manier luisteren naar de boodschap van het evangelie, die natuurlijk voor ons allemaal is bedoeld. Spreuk:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1