André ƒ7 Raafs STÜCADOORSBEDRIJF NIET ONTEVREDEN MAAR TOCH... Ysselsteyn 06-51613982 77^ Moikel den Urste is de ne je Prins v/d Piëlreuzen Prins öeert wier op grootse wijze geridderd dur de koene ridders van de APK. Nao 3 proeve van bekwaamheid is hej opgenome ien de APK en zal hier de rest van zien leve lid van blieve. Daornao wier ut spannend wie de neje Prins zeuj werre. Dor stonde 15 geweldige kandidaten op ut podium.Schitterend hoe iederiën mit deuj en mitlèfde. De verrassing was groet toen de neje Prins gewoon tusse ut volk stond. De vreugde nie minder. Kortum ut was wer enne gezellige Piëlreuzen-aovund. Kaartverkoëp Bonte Aovunden Zondag 12 januari is de kaartverkoëp vur de leden. Dizze is bej Egelmeers en de deur got oop um 9.00u. Tevens zien hier de alom bekende Piëlreuze-vlaggen te koëp. Reuzekluut De Reuzekluut zal op zondag 19 januari um 16.30u uutgereikt werre an Jeu en Nellie Marcellis. Ansluutend hieran werre de neje liedjes gepresentierd. Jeugdkamp val Afgeloëpe zondag hebbe wej kunne geniette van enne kei mojje Jeugd Bonte Middag. Alles wat we gezien en gehuurd hebben was fantastisch. Bob Joep vonden ut zelf ok geweldig. Volgend jaor kriegen we den elfden Jeugd Bonte Middag alwer. Wej hebbe der now alwer zin ien. Zoaterdagaovend 11 januari neme wej op ut Jeugdprinsebal afscheid noa enne regier periode van een joar, van Jeugdprins Mark den Derde. Zienne opvolger zal den aovend zien opwachting make. Dit gehiël zal nie geruisloos vurbej gaon. Ok dit jaor gaot ut comité probiere der enne spetterende sjow van te make. Of dat hun göt lukke motte mar es komme bekieke. Mit de ganse Jeugdraod en de Jera Schiëf kesridders (Disc Jockeys) en medewerkers is ut ien iedergeval altied fiëst. De aide en nejje Prins, Jeugdvorst Dave, de Jeugdraod, de narren nuudige ullie allemoal uut um dit mit te komme maken. Den aovend vangt um elluf ovver acht bej de Jera an. V meer vitaliteit willen hebben S willen afslanken willen aankomen V sportprestaties verbeteren en dat op een eenvoudige wijze en met persoonlijke begeleiding. Voor al uw: Stuckwerken Bel nu öekeel vriiklii vend: Ornamenten Marcel 0478 - 54 20 35 Sierpleisters

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 9