Mededeling Dorpsraad: rinrnornnH PROGRAMMA JERA'70 VAN 5 dec T/M 14 dec 2002 Donderdag 5 dec D.A.G.: Vrij Zaterdag 7 dec Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 1 Maandag 9 dec Bestuursvergadering 20.00u. Donderdag 12 dec: D A.G.: kerststukjes maken 18.30u. Zaterdag 14 dec: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u:. Medewerkergroep 2 Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Vacature(s) binnen bestuur van O.J.C. JERA'70: Mede door het afscheid van een van onze oud bestuursleden alsmede het zorgen vooreen continue doorstroming zijn er binnen het bestuur van stg. O.J.C. JERA'70 vacatures vrijgekomen. Op dit moment zijn we intern al op zoek naar eventuele gegadigden voor een bestuurlijke functie binnen onze organisatie. Echter, daardoor willen we ons zeker niet laten beperken, we staan ook open voor mensen van buiten onze organisatie. Wij zijn op zoek naar een of meerdere enthousiaste vrijwilligers die het culturele jeugd- en jongerenwerk in Ysselsteyn een warm hart toedragen en daarbij op bestuurlijk niveau binnen onze organisatie hun steentje willen bijdragen. Denk jij ons team te kunnen versterken met nieuwe ideeën en een positieve kijk op het cultureel jongerenwerk en ben je ouder dan 18 jaar, meldt je dan bij onze voorzitter Henny Beelen tel: 541793, of via de secretaris Tom van Asten tel: 630348. Ook kunt u met eventuele tips en of vragen bij bovengenoemde personen terecht. hebben een streefdatum voor de bestuursverkiezing ingesteld op maandag 25 november, dus graag je reactie voor die t'j-- Namens het bestuur van O.J.C. JERA'70 tot gauw. Donderdagavondqroep: Afgelopen donderdag hebben we sinterklaasavond gehad in de Jera. Het was een zeer geslaagde avond en de meeste surprises waren ook heel erg mooi. Sommige surprises leverden wel erg veel rotzooi op en daarom vragen we om daar volgend jaar een beetje rekening mee te houden. De foto's van deze avond zullen binnenkort op de Jera site te zien zijn. Donderdag 12 december hebben we kerststukjes maken. Wij zorgen ervoor dat er oase en wat takken aanwezig zijn. De kinderen moeten zelf voor een potje, kaars, planten en andere versiersels zorgen. Er zijn die avond wel wat snoeischaren in de Jera maar het is geen overbodige luxe om er zelf eentje mee te nemen. Vrijdag 20 december: CD Presentatie Clover in de Jera m.m.v Jellygoose en Los Tontos! Aanvang 20.00 uur. Entree gratis. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN oor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de UOipSTaaa openbare vergadering van de dorpsraad op \YSSC IStCyTl maandag 9 dec. '02 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia" Agenda: 1.Opening 2.Verslag vergadering van 11 nov. '02. 3.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 4.Mededelingen vanuit de commissies 5 .Nieuwjaarsreceptie. 6.Vaststelling vergaderdata '03. 7.Verslag dorpsradenoverleg. 8.Rondvraag. 9.Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Seer.J v/d Pas

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 3