Ysselséeyn: Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 40, nr. 49, 6 december 2002 In een vitale parochie ken je elkaar! Van Lovinckplein 8: Mc 1,1-8: Zie, Ik zend mijn bode voor U uit, om uw weg te banen; een stem roept in de woestijn: Bereid de weg van de Heer, maak zijn paden recht. Johannes preekte in de woestijn. Wij denken dat daar niemand te vinden is. En toch Johannes nodigt ze uit om de eerste stap te zetten, naar buiten te komen, de woestijn in, waar nog alles te doen is. Wij vragen ons natuurlijk af of dat de juiste manier is. Maar zijn boodschap zegt ons wel iets. Ook wij hebben de handen vol met voorbereiden, rechtzetten, effenen: dat hoort bij ons dagelijkse leven. Hij vertelt ons: laat niets de werking van de Heer in de weg staan. Heel Judea en alle inwoners van Jeruzalem zetten de eerste stap: zij lieten zich door Johannes dopen. En dat doopsel is er een van bekering, van vergiffenis van de zonden, d.w.z. je leven grondig onderzoeken, en bijsturen, opnieuw onenteren, indien nodig totaal omkeren, en zo vergiffenis krijgen. Intenties van 7 t/m 13 december 2002: za 7 dec 19.00 u (Kinderkoor) Toon Wismans (verj.); Piet Litjens; Andreas en Anna Philipsen- Hendrickx; overl. fam Janssen-Smeets; jrd. Jan Verstappen, zo 8 dec 9.15 u Intenties van de parochie. ,<li 10 dec 19.00 u Piet Bus (verj.); Ouders de Weert-de Zwart, vr 13 dec 14.30 u Huwelijk van Riekele Borgonjen en Marleen Donkers. Misdienaars: za 19.00 u Ron en Frank; zo 9.15 u Ruud en Jelle; di 19.00 u Bart en Stef; vr 14.30 u Klaas en Erwin. Gaan trouwen: op 13 december gaan trouwen Riekele Borgonjen en Marleen Donkers. Er gaat iets veranderen in de manier waarop onze parochie haar ledenadministratie bijhoudt. Het is goed dat U daarvan weet. Daarom nodigen wij u uit om rustig het volgende te lezen. Zonder ledenadministratie geen parochie nrtI,iriiii w. Maakt het uit of onze parochie weet wie in haar gebied katholiek zijn en waar ze precies wonen? Ja, natuurlijk. We willen alle parochianen - of ze nou meer of minder actief zijn - graag informeren over de Eucharistievieringen en over andere activiteiten in de parochie. Dat kan niet zonder een goede ledenadministratie. Voor de organisatie van de voorbereiding op de Eerste Communie moetje bijvoorbeeld weten om welke kinderen het gaat. En als je catechese *-•; #>V*.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 1