ETA Dorpsraad Ysselsteyn PROGRAMMA JERA'70 VAN 28 nov T/M 7 dec 2002 Donderdag 28 nov: D A.G.: Sinterklaasavond 18.30u. Zaterdag 30 nov: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u.\ Medewerkergroep 3 Donderdag 5 dec D.A.G.: Vrij Zaterdag 7 dec Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 1 Voor meer info check: www.ysselstevn.com/iera70 Vacature(s) binnen bestuur van O.J.C. JERA'70: Mede door het afscheid van een van onze oud bestuursleden alsmede het zorgen voor een continue doorstroming zijn er binnen het bestuur van stg. O.J.C. JERA'70 vacatures vrijgekomen. Op dit moment zijn we intern al op zoek naar eventuele gegadigden voor een bestuurlijke functie binnen onze organisatie. Echter, daardoor willen we ons zeker niet laten beperken, we staan ook open voor mensen van buiten onze organisatie. Wij zijn op zoek naar een of meerdere enthousiaste vrijwilligers die het culturele jeugd- en jongerenwerk in Ysselsteyn een warm hart toedragen en daarbij op bestuurlijk niveau binnen onze organisatie hun steentje willen bijdragen. Denk jij ons team te kunnen versterken met nieuwe ideeën en een positieve kijk op het cultureel jongerenwerk en ben je ouder dan 18 jaar, meldt je dan bij onze voorzitter Henny Beelen tel: 541793, of via de secretaris Tom van Asten tel: 630348. Ook kunt u met eventuele tips en of vragen bij bovengenoemde personen terecht. We hebben een streefdatum voor de bestuursverkiezing ingesteld op maandag 25 november, dus graag je reactie voor die tijd. Namens het bestuur van O.J.C. JERA'70 tot gauw. Vrijdag 20 december: CD Presentatie Clover in de Jera m.m.v Jellygoose en Los Tontos! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Mededeling Dorpsraad: "Stichting i.o. Historie Ysselsteyn" In het afgelopen jaar werd vanuit de dorpsraad het initiatief genomen om in Ysselsteyn te komen tot oprichting van een Stichting, die zich zou bezig houden met het verzamelen en vastleggen van foto's en andere gegevens uit de geschiedenis van ons dorp. In dit verband zijn wij erg geïnteresseerd in foto's, krantenknipsels e.d. uit de periode 1920-1945; deze zouden wij graag tijdelijk ter beschikking hebben. Voor onze administratie zoeken wij nog een secretaresse of secretaris. Gaarne zijn wij bereid U over voornoemde opzet nader te informeren en rekenen wij op medewerking uit de Ysselsteynse gemeenschap. Harrie Philipsen Heidsepeelweg 23 tel. 541290 Mutatie verenigingen: Volleybalclub Secretaresse Anita Teunissen SV Ysselsteyn: Afd. Korfbal Voorzitter Willy Claessens Jan Poelsweg 1 c 5813 BN Yss. Kempkensberg 32 5813 AE Yss. K80 AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel BILJARTEN. Uitslagen Federatie-competitie: week 47 Ysselsteyn 1-Wanssum 1 Castenray 1-Ysselsteyn 2 Castenray 2-Ysselsteyn 3 4-5 Ysselsteyn 4-Tienray 3 7-2 America 5-Ysselsteyn 5 3-6 Ysselsteyn 6-Ostenriekske 2 4-5 5-4 5-4 Spreuk van de Week "Sommige problemen los je op door er geen probleem van te maken".

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2002 | | pagina 2